7-Zip

7-Zip 16.04

7-Zip — потужний архіватор, що є лідером по ступеню стисненню серед аналогічних платних і безкоштовних програм.

7-Zip підтримує 256-бит AES шифрування, вміє працювати з багатьма форматами архівів (в тому числі з такими популярними як ZIP, RAR (включаючи RAR 3) та CAB).Підтримувані формати: 7z, ZIP, CAB, Z, MSI, RPM, DEB, NSIS, LZH, RAR, ARJ, WIM, CHM, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, ISO і RPM.

Деякі можливості 7-Zip: дуже високаступінь стиснення в форматі 7z, можливість створення архівів, що саморозпаковуються, для формату 7z, можливість шифрування архівів, вбудований файловий менеджер, інтеграція в оболонку Windows, плагін для програми FAR Manager, плагін для програми Total Commander, потужна версія для командного рядка, багатомовний інтерфейс.Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: Igor Pavlov
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати 7-Zip для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми 7-Zip.

Інші програми у цій категорії
 • WinRAR

  WinRAR — файловий архіватор для 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Windows з високим ступенем стиснення.

 • WinZip

  WinZip — популярний файловий архіватор, компресор і шифрувальник. Хоча основним його форматом є PKZIP, підтримуються і інші типи файлів…

 • IZArc

  IZArc — один з найкращих безкоштовних архіваторів який працює з усіма популярними форматами файлів.

 • PowerArchiver

  PowerArchiver — архіватор, що має підтримку створення та розпакування безлічі різних типів архівів, а також образів в форматах ISO, BIN, IMG і NRG.

 • StuffIt Expander

  StuffIt Expander — утиліта, для розархівації форматів архівів для Mac, які зустрічаються в мережі, включаючи Stuffit, Compact Pro, BinHex і MacBinary і т.д.

 • DataNumen Zip Repair

  DataNumen Zip Repair — утиліта для найбільш повного відновлення пошкоджених архівів у форматі ZIP і саморозпакувальних файлів (SFX).