Create Ringtone

Create Ringtone 5.1.0.0

Create Ringtone — програма для створення рингтонів з МР3 файлів. Дозволяє створити свій оригінальний рингтон з будь-якого аудіо файлу за 5 хвилин і відправити його на телефон. При відсутності кабелю або адаптера Create Ringtone відправить файли через WAP — все що від вас вимагається просто вибрати оператора і вказати свій номер телефону, і через кілька хвилин у вашому мобільному буде нові рингтони і шпалери.

Додатково Create Ringtone може змінювати вибірку і бітрейт або підсилювати звук. Попередній перегляд дає можливість точного уявлення про те, як будуть звучати нові мелодії. Також програма може створювати і відправляти шпалери і інші файли для твого телефону. Програма має багатомовний інтерфейс.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Excode Software
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $19.95
Українська мова: Нема


Скачати Create Ringtone для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Create Ringtone.

Інші програми у цій категорії
 • mp3DirectCut

  mp3DirectCut — зручна та проста безкоштовна програма для редагування аудіо. Має можливість швидкого та якісного запису звуку в форматі mp3.

 • REAPER

  REAPER — компактний аудіоредактор для створення, редагування та запису аудіотреків з можливістю обробки кожного треку.

 • Audio Editor Pro

  Audio Editor Pro — багатофункціональний візуальний аудіоредактор, що дозволяє виконувати безліч операцій зі звуковими файлами.

 • Audacity

  Audacity — проста у використанні, але досить функціональна безкоштовна програма для запису та редагування цифрового аудіо.

 • Adobe Audition

  Adobe Audition — професійна програма для роботи з аудіо-файлами, призначена для фахівців в галузі обробки аудіо і відеопродукції.

 • Virtual DJ

  Virtual DJ — крутий DJ мікшер звукових і відео файлів. Дозволяє творити з музикою та відео справжні дива…