CuteFTP

CuteFTP 9.0.5.0007

CuteFTP — найпотужніший FTP-клієнт, що дозволяє безпечно і надійно обмінюватися файлами між локальним комп’ютером і серверами в Інтернеті. CuteFTP використовується для передачі файлів між комп’ютерами і серверами по протоколах FTP, FTPS, HTTP, HTTPS і SSH. Володіє багатими функціональними можливостями, а також гнучкістю в налаштуваннях.

CuteFTP володіє повним набором функцій для роботи з FTP: підтримується одночасне завантаження декількох файлів, реалізована підтримка макросів, скриптів і т.д. У CuteFTP є вбудований HTML-редактор, що дозволяє створювати нові веб-сторінки або редагувати вже готові в режимі онлайн. Програма підтримує не тільки протокол FTP, але і HTTP, FTPS, SFTP, HTTPS. Є навіть підтримка FXP-передачі даних з сервера на сервер.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: GlobalScape
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $59.99
Українська мова: Нема


Скачати CuteFTP для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми CuteFTP.

Інші програми у цій категорії
 • FileZilla

  FileZilla — один з найкращих безкоштовних FTP-менеджерів, що допоможе вам з легкістю закачати файли на сервер.

 • Golden FTP Server

  Golden FTP Server — максимально простий і зручний у використанні персональний FTP сервер для Windows з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

 • SmartFTP

  SmartFTP — це потужний та компактний FTP-клієнт, що дозволяє обмінюватися файлами між локальним комп’ютером і серверами в Інтернеті.

 • Core FTP

  Core FTP — потужний безкоштовний клієнт FTP, що містить всі необхідні для обслуговування сайту функції.

 • Wing FTP Server

  Wing FTP Server — професійний FTP-сервер, що характеризується високою швидкістю, надійністю і зручністю для користувачів.

 • Bitvise SSH Client

  Bitvise SSH Client — швидкий і легкий у використанні клієнт SSH що пропонує гнучку підтримку TCP/IP.