Fraps

Fraps 3.5.99 Build 15619

Fraps — корисна програма для запису всього, що відбувається на екрані комп’ютера (створення скріншотів і AVI-фільмів). Також її можна використовувати для заміру FPS (кадрів в секунду) в іграх DirectX чи OpenGL (підтримується також WickedGL, CosmoGL, 3dfxGL). Fraps підтримує всі моделі CPU від Pentium 3 і вище і графічні карти NVIDIA GeForce і ATI Radeon і дозволяє записувати відео при роздільній здатності аж до 2560×1600 в режимі 120 кадрів в секунду.

Серед основних можливостей програми Fraps можна відзначити наступні: тестування продуктивності (відображення кількості кадрів в секунду); вимірювання продуктивності між двома точками під час гри; захоплення окремих кадрів в 3D додатках і автоматичне їх збереження у вибраній папці; захоплення відео в реальному часі.Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: Beepa Pty Ltd
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $37.00
Українська мова: Нема


Скачати Fraps для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Fraps.

Інші програми у цій категорії
  • Bandicam

    Bandicam — потужна програма для запису у форматі відео або у вигляді скриншотів подій, що відбуваються на екрані комп'ютера.

  • UVScreenCamera

    UVScreenCamera — програма для швидкого створення демонстраційних і навчальних фільмів у форматі UVF, EXE, SWF, AVI зі звуковим супроводом.