Halon VSP

Halon VSP 2.3.0.4

Halon VSP — антиспам шлюз, що має вражаючі технічні характеристики. Halon-VSP доставляє всі необхідні листи, блокує спам, видаляє заражені і небезпечні вкладення, захищає від фішинга і т.д. У Halon-VSP використовуються перевірені технології. Це поєднання сучасних сканерів реального часу, що здатні обробляти кілька мільярдів повідомлень на день.

Halon-VSP необхідно встановити перед вашим SMTP сервером. Ви можете встановити його між Інтернетом і вашою мережею, можете поставити його всередині мережі, це не має значення. Достатньо направити на нього поштовий трафік і ваші проблеми вирішені. Halon VSP працює під віртуальним сервером VMware, який може бути встановлений під більшістю операційних систем.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: HalonSecurity
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $525.00
Українська мова: Нема


Скачати Halon VSP для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Halon VSP.

Інші програми у цій категорії
 • Spamihilator

  Spamihilator — безкоштовний антиспам-фільтр, що перевіряє пошту і видаляє небажані листи перед їх прийомом поштовим клієнтом.

 • StaffCop

  StaffCop — система для стеження за комп'ютерами, збору інформації про активність користувачів та її подальшого аналізу.

 • Adguard Web Filter

  Adguard Web Filter — програма, що широко використовувана для блокування всіляких типів реклами в браузерах Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari.

 • Spamihilator

  Spamihilator — безкоштовний антиспам-фільтр, що перевіряє пошту і видаляє небажані листи перед їх прийомом поштовим клієнтом.

 • IncrediMail

  IncrediMail — яскравий, простий у використанні поштовий клієнт, з повідомленнями, що несуть користувачеві чудовий настрій.

 • Gmail Notifier

  Gmail Notifier — програма для автоматичної перевірки поштової скриньки на Gmail. Сидить в треї і перевіряє час від часу вхідну пошту.

 • Thunderbird

  Thunderbird — безкоштовний поштовий клієнт що володіє багатьма корисними та зручними особливостями для роботи з поштою.

 • Foxmail

  Foxmail — досить проста безкоштовна програма для роботи з електронною поштою для ОС Windows.

 • Eudora

  Eudora — поштовий клієнт, що вважається лідером серед подібних програм, будучи найбільш функціональним продуктом у своєму класі.