Internet Download Manager

Internet Download Manager 6.28 Build 5

Internet Download Manager — менеджер звантажень для організації звантажень файлів з Інтернет. Як і інші менеджери закачувань, Internet Download Manager призначений для звантаження файлів з ??Інтернету або локальної мережі з максимальною швидкістю (на 30% в порівнянні з аналогічними популярними програмами). Internet Download Manager інтегрується в Internet Explorer, Netscape, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 і автоматично перехоплює закачування.

Основні можливості Internet Download Manager: різні методи прискорення завантаження, динамічна сегментація файлів і одночасне викачування декількох частин, використання вільних відкритих підключень без перез’єднання, вбудована дзвонилка для з’єднання за розкладом, підтримка файрволлів, проксі і дзеркал і багато іншого. Крім того, Internet Download Manager дозволяє звантажувати відео контент (FLV) з таких сервісів, як YouTube, Google Video, MySpaceTV.Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: Tonec Inc.
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $11.95
Українська мова: Нема


Скачати Internet Download Manager для WindowsОстанні коментарі читати всі (1)
leliserg (2011-06-04 20:42:29)

дуже,дуже чудова програма!!!

Ви можете залишити свій коментар до програми Internet Download Manager.

Інші програми у цій категорії
 • Gigaget Download Manager

  Gigaget Download Manager — багатофункціональна програма для завантаження файлів з Інтернету, що підвищує швидкість завантаження в 7–10 разів.

 • Download Master

  Download Master — безкоштовний менеджер завантажень, що є одним з найкращих на сьогоднішній день серед подібних продуктів.

 • SaveFrom.net

  SaveFrom.net — розширення для браузерів, призначене для завантаження відео і аудіо файлів з сайтів.

 • Free YouTube Download

  Free YouTube Download — програма для завантаження відео з YouTube, яка дозволяє отримувати як окремі відеоролики, так і цілі колекції.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager — одна з найкращих програм для швидкого завантаження потрібних файлів з Інтернету, що легко інтегрується в браузери.

 • ReGet

  ReGet — менеджер завантажень, що має багато можливостей, призначених для підвищення ефективності та швидкості завантаження файлів.