Антивирус Касперского

Kaspersky Anti-Virus 17.0.0.611

Антивірус Касперського (Kaspersky Antivirus, KAV) — антивірусне програмне забезпечення, що розробляється Лабораторією Касперського. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, adware, а також невідомих погроз за допомогою проактивного захисту, що включає компонент HIPS.

Антивірус Касперського уміє перевіряти на віруси поштові бази даних і отримані листи разом з вкладеннями; програма дуже добре визначає макровіруси, внесені в документи Microsoft Office, а також перевіряє найбільш популярні формати архівів.

Основні можливості програми: захист від вірусів і шпигунських програм в режимі реального часу; перевірка веб-сайтів та програм на наявність шкідливого коду; надійний захист особистих даних; пошук вразливостей у встановлених програмах; зручний віджет для робочого столу; мінімальний вплив на роботу комп’ютера.Зміни в останній версії

— Додані навчальні матеріали для основних компонентів програми, доступних в головному вікні.
— Покращенt оновлення програми у фоновому режимі. Тепер при оновленні не потрібно повторно погоджуватися з умовами ліцензійної угоди, якщо вони не змінилося.
— Покращено Поштовий Антивірус. Глибина евристичного аналізу за замовчуванням збільшена до середнього рівня.

Автор: Kaspersky Lab
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $59.95
Українська мова: Нема


Скачати Антивирус Касперского для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Антивирус Касперского.

Інші програми у цій категорії
 • Eset NOD32 Antivirus

  Eset NOD32 Antivirus — популярна антивірусна програма, що швидко працює та ефективно захищає від усіх видів вірусів, шпигунських і рекламних програм.

 • Ad-Aware Free Antivirus+

  Ad-Aware Free Antivirus+ — одна з найкращих безкоштовних програм для захисту від шпигунів.

 • AVG Antivirus Free

  AVG Antivirus Free — потужний антивірус для домашнього використання який надає захист від вірусів та шпигунів і доступний для безкоштовного завантаження.

 • avast! Free Antivirus

  avast! Free Antivirus — безкоштовна антивірусна програма яка розроблена для повноцінного захисту домашнього ПК.

 • 360 Total Security

  360 Total Security — потужний та приємний у користуванні безкоштовний антивірус з функціями оптимізації і налаштування ПК.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro пропонує простий захист для комп'ютера. Встановіть продукт і ви забудете про віруси, шпигунів, хакерів та онлайн-шахраїв.