MP3 Voice Recorder (NoteM)

MP3 Voice Recorder 1.21

MP3 Voice Recorder (NoteM) — програма, що виконує роль диктофона. За її допомоги можна записувати на КПК звук і зберігати його у форматі MP3 або WAV. Налаштування MP3 Voice Recorder дозволяють вибрати, куди слід робити запис, а також обмежити час запису або максимальний розмір займаної пам’яті. Гнучка настройка рівня стиснення. Для прослуховування записаного (і будь-яких інших MP3 і WAV файлів) є вбудований плеєр.

Серед інших корисних можливостей MP3 Voice Recorder можна виділити наступне: вміє не пищати під час запису розмови; має функцію автозапуску; підтримується запуск гарячими клавішами.Автор: Alexander Zavorine
Поновлено:
Операційна система: Windows Mobile
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема
Скачати MP3 Voice Recorder (NoteM)

Коментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми MP3 Voice Recorder (NoteM).

Інші програми у цій категорії
 • Audacity

  Audacity — проста у використанні, але досить функціональна безкоштовна програма для запису та редагування цифрового аудіо.

 • mp3DirectCut

  mp3DirectCut — зручна та проста безкоштовна програма для редагування аудіо. Має можливість швидкого та якісного запису звуку в форматі mp3.

 • Adobe Audition

  Adobe Audition — професійна програма для роботи з аудіо-файлами, призначена для фахівців в галузі обробки аудіо і відеопродукції.

 • Create Ringtone

  Create Ringtone дозволяє створити свій оригінальний рингтон з будь-якого аудіо файлу за 5 хвилин і відправити його на телефон.

 • Virtual DJ

  Virtual DJ — крутий DJ мікшер звукових і відео файлів. Дозволяє творити з музикою та відео справжні дива…

 • Mp3tag

  Mp3tag — безкоштовний органайзер і редактор тегів аудіо файлів з багатьма додатковими можливостями.