Nero Burning ROM

Nero Burning ROM 2017 18.0.19000

Nero Burning ROM — потужна програма для високоякісного копіювання і запису дисків CD, DVD і Blu-ray. Крім цього в Nero Burning ROM містяться безліч корисних інструментів, які значно перевершують функції простого копіювання. Це єдина програма, яка необхідна користувачеві для збереження даних і надання до них доступу.

Серед основних можливостей Nero Burning ROM можна виділити наступні: високоякісне пропалення і копіювання дисків; компоновка дисків CD, DVD і Blu-ray простим перетягуванням файлів; поділ великих файлів для їх запису на декількох фізичних дисках; надійність читання даних, незважаючи на подряпини, вік і зношеність дисків; покращений рівень безпеки з використанням паролів і шифрування...Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Nero AG
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $29.95
Українська мова: Нема


Скачати Nero Burning ROM для WindowsОстанні коментарі читати всі (1)
laser (2016-01-22 21:29:06)

український переклад є тут https://toloka.to/t71313

Ви можете залишити свій коментар до програми Nero Burning ROM.

Інші програми у цій категорії
 • Nero Free

  Nero Free — безкоштовна версія досить потужного пакету для запису і копіювання CD/DVD дисків.

 • Nero

  Nero — багатофункціональний мультимедійний пакет для роботи з CD і DVD дисками, звуком і відео, що містить безліч інструментів.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter — одна из лучших программ «всё в одном» для работы с видео, конвертер, прожиг VCD, SVCD, DVD, продвинутый видеоредактор.

 • Ashampoo Burning Studio Free

  Ashampoo Burning Studio Free — безкоштовний багатофункціональний засіб для швидкого запису та копіювання дисків CD, DVD і Blu-ray.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter — CD-ріппер, що підтримує поширені аудіоформати і вміє зчитувати дані навіть з захищених або сильно подряпаних дисків.

 • BurnAware Free

  BurnAware Free — одна з найкращих безкоштовних програм для запису даних на диски CD, DVD і Blu-ray.