WinRAR

WinRAR 5.40

WinRAR — файловий архіватор для 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Windows з високим ступенем стиснення, який є одним із кращих архіваторів по співвідношенню ступеня стиснення до швидкості роботи. WinRAR розповсюджується по shareware-ліцензії.

Основні можливості архіватора WinRAR: створення архівів RAR і ZIP; розпакування файлів CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZIP2, JAR, ISO, 7z; можливість шифрування архівів з використанням алгоритму AES з довжиною ключа 128 біт; можливість роботи з файлами розміром до 8589 млрд (1012) гігабайт; створення саморозпаковувальних, безперервних і багатотомних архівів; додавання в архіви додаткової інформації для відновлення архіву в разі його пошкодження; підтримка файлової системи NTFS; підтримка імен файлів в Юнікод...Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: RarLab
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $27.75
Українська мова: Присутня


Скачати WinRAR для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми WinRAR.

Інші програми у цій категорії
 • WinZip

  WinZip — популярний файловий архіватор, компресор і шифрувальник. Хоча основним його форматом є PKZIP, підтримуються і інші типи файлів…

 • 7-Zip

  7-Zip — один з найкращих безкоштовних архіваторів для Windows з високим ступенем стиснення даних.

 • IZArc

  IZArc — один з найкращих безкоштовних архіваторів який працює з усіма популярними форматами файлів.

 • PowerArchiver

  PowerArchiver — архіватор, що має підтримку створення та розпакування безлічі різних типів архівів, а також образів в форматах ISO, BIN, IMG і NRG.

 • StuffIt Expander

  StuffIt Expander — утиліта, для розархівації форматів архівів для Mac, які зустрічаються в мережі, включаючи Stuffit, Compact Pro, BinHex і MacBinary і т.д.

 • DataNumen Zip Repair

  DataNumen Zip Repair — утиліта для найбільш повного відновлення пошкоджених архівів у форматі ZIP і саморозпакувальних файлів (SFX).