Apple GarageBand Mac

Apple GarageBand 10.1

GarageBand — програма, що перетворює ваш Mac в звукозаписувальну студію і центр навчання для музикантів початківців. GarageBand використовується для створення музики або гри «в живу» з використанням більш ніж сотні семпльованих або синтезованих інструментів. Звук може бути записаний з реальних інструментів підключених через USB або MIDI-клавіатуру, що підключена до комп’ютера, а також використовуючи віртуальну клавіатуру.

Також у GarageBand є можливість завантаження відеозаписів музичних уроків для гітари та піаніно. У центрі завантаження уроків доступно два їх типи: безкоштовні (для початківців) та платні. Обидва типи уроків містять аудіо і відео високої якості, на якому вчитель музики показує як правильно грати на піаніно або гітарі.Автор: Apple
Поновлено:
Операційна система: Mac
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема
Скачати Apple GarageBand Mac

Коментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Apple GarageBand Mac.

Інші програми у цій категорії
 • Audacity

  Audacity — проста у використанні, але досить функціональна безкоштовна програма для запису та редагування цифрового аудіо.

 • mp3DirectCut

  mp3DirectCut — зручна та проста безкоштовна програма для редагування аудіо. Має можливість швидкого та якісного запису звуку в форматі mp3.

 • Adobe Audition

  Adobe Audition — професійна програма для роботи з аудіо-файлами, призначена для фахівців в галузі обробки аудіо і відеопродукції.

 • Create Ringtone

  Create Ringtone дозволяє створити свій оригінальний рингтон з будь-якого аудіо файлу за 5 хвилин і відправити його на телефон.

 • Virtual DJ

  Virtual DJ — крутий DJ мікшер звукових і відео файлів. Дозволяє творити з музикою та відео справжні дива…

 • Mp3tag

  Mp3tag — безкоштовний органайзер і редактор тегів аудіо файлів з багатьма додатковими можливостями.