avast! Free Antivirus

avast! Free Antivirus 17.1.2286

avast! Free Antivirus (раніше avast! Home Edition) - антивірус з високою степеню захисту, який був розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах.

Основні характеристики avast! Free Antivirus: високий рівень виявлення вірусів, троянів, хробаків, веб-руткітів і шпигунських програм; евристичний двигун avast! Free Antivirus здатний виявляти шкідливі програми, які не можливо визначити звичайними засобами; резидентний (в режимі реального часу), завантажувальний і звичайний сканери. Сканування архівів. Планувальник сканування; перевірка вхідної і вихідної електронної пошти, пірінгових (P2P) з’єднань, повідомлень інтернет-месенджерів. Екран поведінки; карантин avast! ізольований від операційної системи, що забезпечує більшу безпеку роботи; невеликі за розміром автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз. Можливість «ручного» оновлення.

Для оновлення вірусних баз в офлайновому режимі ви можете використовувати пакет Avast! 5 Vps Update (посилання в таблиці).Зміни в останній версії

— Покращений інтерфейс — спрощена навігація, нові кольори бренду, центр повідомлень.
— Behavior Shield — краще захищає вас від здирників шляхом моніторингу запущених програм на предмет підозрілої поведінки.
— Ігровий режим — допомагає зменшити відволікаючі і час запізнювання за рахунок автоматичного визначення пріоритетів продуктивності вашої гри і припинення все непотрібні фонові процеси повідомлення і в той час як ви граєте.
— Безкоштовна версія більше не вимагає реєстрації по електронній пошті.
— Підвищений продуктивність — швидке завантаження веб-сторінок і запуск додатків завдяки оптимізованим алгоритмам хеширования.
— Wi-Fi Inspector — раніше називався Home Network Security, ця функція в даний час виявляє ще більше проблем і вразливостей як вдома, так і мереж загального користування.
— Паролі — швидкий користувальницький інтерфейс і поліпшена інтеграція браузера.
— Реальний сайт — наше нове ім’я для SecureDNS, який запобігає DNS викрадення, щоб допомогти вам уникнути відвідування підроблених веб-сайтів.
— SafeZone browser — загальні налаштування для всіх режимів, швидкий режим запуску банку, конвертера валют.

Автор: Alwil Software
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня

  Скачати avast! Free Antivirus (InstallPack)

Скачати avast! Free Antivirus для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми avast! Free Antivirus.

Інші програми у цій категорії
 • Eset NOD32 Antivirus

  Eset NOD32 Antivirus — популярна антивірусна програма, що швидко працює та ефективно захищає від усіх видів вірусів, шпигунських і рекламних програм.

 • Ad-Aware Free Antivirus+

  Ad-Aware Free Antivirus+ — одна з найкращих безкоштовних програм для захисту від шпигунів.

 • Bitdefender Antivirus Free

  Bitdefender Antivirus Free — безкоштовний антивірус із захистом в режимі реального часу.

 • AVG Antivirus Free

  AVG Antivirus Free — потужний антивірус для домашнього використання який надає захист від вірусів та шпигунів і доступний для безкоштовного завантаження.

 • Антивирус Касперского

  Антивирус Касперского - антивірус, що володіє (за рахунок спеціального алгоритму) дуже високим відсотком визначення вірусів, включно з невідомими.

 • Avira Free Antivirus

  Avira Free Antivirus — безкоштовна антивірусна програма з високою ступеню захисту від вірусів і іншого шкідливого ПО.