Бекап Бекап

Резервне копіювання (бекап) — процес створення копії даних на цифровому носії для подальшого відновлення цих даних в оригінальному місці їх розташування в разі пошкодження або руйнування. Програми для створення резервних копій допомагають полегшити (або повністю автоматизувати) процес створення бекапу даних.

Всього програм в категорії 11

Nero

Nero — багатофункціональний мультимедійний пакет для роботи з CD і DVD дисками, звуком і відео, що містить безліч інструментів.

Double Driver

Double Driver — безкоштовна програма для аналізу та створення резервних копій драйверів встановлених у вашій системі.

Driver Sweeper

Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

Cobian Backup

Cobian Backup — досить проста у використанні безкоштовна програма для бекапа інформації, що відрізняється зручним інтерфейсом користувача.

FBackup

FBackup — безкоштовна програма головним завданням якої є створення резервних копій файлів та відновлення важливих даних.

DriverMax

DriverMax — потужна безкоштовна програма для створення резервної копії драйверів апаратної частини комп’ютера.

DVD Shrink

DVD Shrink — програма, яка розшифровує вміст DVD-дисків і записує потім отримане відео на жорсткий диск вашого комп’ютера.

Macrium Reflect Free

Macrium Reflect Free — швидкодіюча безкоштовна програма для роботи з образами жорсткого диска і бекапу даних.

Comodo BackUp

Comodo BackUp — потужна програма, що дозволяє користувачам створювати резервні копії даних, для подальшого їх відновлення.

Handy Backup

Handy Backup — проста у використанні програма резервного копіювання даних для захисту особистої інформації і даних співробітників.

OS Backup Wizard

OS Backup Wizard — безкоштовна програма для швидкого створення резервної копії Windows 95 OSR2, Windows 98 (SE) або Windows Millennium.