Кодеки Кодеки

Кодек — спеціальна комп’ютерна програма, яка виконує перетворення потіку даних або сигналу для подальшого їх використання. Кодеки можуть як кодувати потік або сигнал (для передачі, зберігання або шифрування), так і розкодувати — для перегляду або зміни у форматі, більш відповідному для цих операцій. Кожен кодек використовує свої — або оригінальні, або специфічні алгоритми стиснення даних і як правило не сумісний з даними, які були стиснуті іншим кодеком. Кодеки часто використовуються при цифровій обробці відео і звуку.

Всього програм в категорії 14

QuickTime Alternative

QuickTime Alternative — кодек, що дозволяє програвати файли QuickTime без установки на комп'ютер програвача QuickTime Player.

K-Lite Codec Pack Standard

K-Lite Codec Pack Standard — один з найкращих безкоштовних пакетів кодеків для якісного відтворення мультимедіа (стандартна версія).

K-Lite Codec Pack Full

K-Lite Codec Pack Full - набір кодеків і інструментів для програвання аудіо і відео практично будь-яких форматів.

Combined Community Codec Pack

Combined Community Codec Pack — збірка безкоштовних кодеків для відтворення рідкісних типів медіа-файлів, що використовуються в даний час.

x264 Video Codec

x264 Video Codec — безкоштовна бібліотека компонентів для швидкої та якісної конвертації відео у формат H.264/MPEG-4 AVC.

XP and Vista Codecs

XP and Vista Codecs — збірка безкоштовних кодеків та фільтрів для програвання мультимедійних файлів в операційній системі Windows Vista і XP.

K-Lite Mega Codec Pack

K-Lite Mega Codec Pack — пакет в якому знаходиться найповніша збірка кодеків, фільтрів DirectShow та інших інструментів.

K-Lite Codec Pack Basic

K-Lite Codec Pack Basic — один з кращих безкоштовних пакетів кодеків для якісного відтворення мультимедіа (базовий варіант).

K-Lite Codec Tweak Tool

K-Lite Codec Tweak Tool — безкоштовна програма, що дозволяє налаштовувати і контролювати стан встановлених в системі кодеків і мультимедійних фільтрів.

K-Lite Codec Pack Update

K-Lite Codec Pack Update — оновлення для останніх версій пакетів кодеків K-Lite Codec Pack, що може виходити між повноцінними його випусками.

Standard Codecs for Windows 7 and 8

Standard Codecs for Windows 7 and 8 — безкоштовний набір фільтрів, кодеків і декодерів для відтворення відео і аудіо в ОС Windows 7 і 8.

FLAC

FLAC — самий популярний серед аудіо-кодеків, що стискає без втрат з високою швидкістю компресії і декомпресії.

Real Alternative

Real Alternative — набір безкоштовних кодеків створених для програвання файлів RealMedia. Програє файли без використання програвача RealPlayer.

Advanced Codecs for Windows 7 and 8

Advanced Codecs for Windows 7 and 8 — збірка безкоштовних аудіо і відео кодеків призначених для встановлення в операційну систему Windows 7 і 8.