Конвертація файлів Конвертація файлів

Багато безкоштовних програм дозволяють здійснювати конвертацію одного формату файлів в інший. Їх можна розділити на чотири умовні категорії, вибір потрібної з яких залежить від завдань поставлених користувачем, підтримуваних програмою форматів, і можливостей з налаштування конвертації.

До першої категорії конверторів входять програми, що орієнтовані на конвертацію аудіо і відео для різних пристроїв (програвачів MP3, мобільних телефонів, плеєрів, ігрових приставок...). Другу категорію конверторів складають програми орієнтовані на користувацький режим конвертації. Третя категорія — гібридні програми, у яких з’єдналися риси обох згаданих вище категорій. У четверту групу безкоштовних програм для конвертування входять вузькоспеціалізовані програми, сфокусовані на виконанні конвертації аудіофайлів.

Всього програм в категорії 26

VideoMach

VideoMach — програма, за допомогою якої можна створювати відеокліпи, покращувати записаний матеріал і конвертувати файли.

SUPER

SUPER — потужна програма для конвертації (перетворення) різноманітних форматів файлів аудіо і відео.

EZ CD Audio Converter

EZ CD Audio Converter — CD-ріппер, що підтримує поширені аудіоформати і вміє зчитувати дані навіть з захищених або сильно подряпаних дисків.

AVS Video Converter

AVS Video Converter — одна из лучших программ «всё в одном» для работы с видео, конвертер, прожиг VCD, SVCD, DVD, продвинутый видеоредактор.

UniConvertor

UniConvertor — універсальний перетворювач форматів векторної графіки. Проект базований на коді редактора векторної графіки sK1.

HandBrake

HandBrake — безкоштовний ріпер і конвертер відео і музичних DVD дисків. Програма може переводити з одного формату в інший…

Format Factory

Format Factory — безкоштовна універсальна програма для конвертування файлів відео, аудіо та зображень.

Media Converter SA Edition

Media Converter SA Edition — швидкодіючий конвертор, що легко конвертує документи, аудіо і відео файли.

MediaCoder

MediaCoder — універсальний безкоштовний медіа транскодер з безліччю додаткових функцій.

Switch Audio File Converter

Switch Audio File Converter — зручний і потужний аудіо конвертер. Ця програма допоможе користувачеві конвертувати звукові файли з…

Pazera Free Audio Video Pack

Pazera Free Audio Video Pack — набір безкоштовних відеоконверторів, для перетворення різноманітних форматів відео файлів.

mkv2vob

mkv2vob — проста у використані програма для перетворення відео формату MKV у файли VOB, що програються на Sony PS3.

DVDFab

DVDFab — програма для копіювання вмісту DVD і Blu-ray, а також для конвертації контенту з метою його подальшого перегляду на мобілці.

JadGen

JadGen — утиліта для створення jad-файлів з jar-архівів. Стане в нагоді, якщо тей або інший додаток відмовляється працювати без jad.

RipBot264

RipBot264 — безкоштовна програма для конвертації різних відео файлів для Apple TV, iPhone, iPod або PSP.

Pocket DVD Wizard

Pocket DVD Wizard — проста програма, що конвертує DVD, AVI, Mpeg або DivX для перегляду на портативних пристроях.

Flash to Video Encoder Pro

Flash to Video Encoder Pro — програма для конвертації з формату Flash в популярні відеоформати AVI, MP4, ASF/WMV, MPEG.

Hamster Free Video Converter

Hamster Free Video Converter — це безкоштовний конвертор відеофайлів, що конвертує безліч форматів для iPod, iPhone, PS3, PSP, xBox, Zune, Apple TV…

XMedia Recode

XMedia Recode — безкоштовний конвертер відео і аудіо файлів з простим і зрозумілим інтерфейсом користувача.

Any Video Converter Free

Any Video Converter Free — швидка безкоштовна програма, що швидко і якісного конвертує відео файли в потрібний формат.

iWisoft Free Video Converter

iWisoft Free Video Converter — швидкодіюча безкоштовна програма для конвертації медіафайлів з великою кількістю пресетів.

Pazera Free Audio Extractor

Pazera Free Audio Extractor — потужна програма для витягнення аудіо доріжок з відео, а також для конвертації аудіо файлів.

F2 ImageResizer

F2 ImageResizer — безкоштовна програма для швидкої і якісної зміни розмірів, конвертації формату та оптимізації фотографій.

SWF & FLV Toolbox

SWF & FLV Toolbox — програма для конвертації файлів FLV і SWF у формати AVI, Projector EXE, анімований GIF і покадрові серії зображень JPEG/GIF/BMP.

Free Studio

Free Studio — безкоштовний пакет програм конвертації, завантаження, редагування, запису та інших операцій з аудіо та відео.

FLV Converter

FLV Converter — утиліта для конвертації файлів флеш-відео на відео інших форматів.