Запис CD/DVD Запис CD/DVD

Незважаючи на успішні розробки останніх років, оптичні приводи дисків все ще широко використовуються, тому програми для запису, копіювання та інших операцій з дисками CD, DVD (а в останні роки - і з Blu-ray) залишаються досить популярними. Часто такі програми окрім стандартних операцій уміють виконувати і ряд інших супутніх функцій: створення обкладинок дисків, стирання перезаписуваних носіїв, конвертацію файлів, створення резервних копій тощо.

Всього програм в категорії 21

Nero Burning ROM

Nero Burning ROM — потужна програма для високоякісного копіювання та запису дисків CD, DVD і Blu-ray з безліччю корисних інструментів.

Nero

Nero — багатофункціональний мультимедійний пакет для роботи з CD і DVD дисками, звуком і відео, що містить безліч інструментів.

Nero Free

Nero Free — безкоштовна версія досить потужного пакету для запису і копіювання CD/DVD дисків.

BurnAware Free

BurnAware Free — одна з найкращих безкоштовних програм для запису даних на диски CD, DVD і Blu-ray.

EZ CD Audio Converter

EZ CD Audio Converter — CD-ріппер, що підтримує поширені аудіоформати і вміє зчитувати дані навіть з захищених або сильно подряпаних дисків.

AVS Video Converter

AVS Video Converter — одна из лучших программ «всё в одном» для работы с видео, конвертер, прожиг VCD, SVCD, DVD, продвинутый видеоредактор.

CDBurnerXP

CDBurnerXP — одна з найкращих безкоштовних програм для запису дисків CD і DVD, включаючи Blu-Ray і HD-DVD.

InfraRecorder

InfraRecorder — найбільш просунута безкоштовна програма для запису CD і DVD, що є дуже простою у використанні.

Small CD-Writer

Small CD-Writer — невелика, але досить функціональна безкоштовна програма для простого запису CD і DVD дисків.

ImgBurn

ImgBurn — одна з найкращих безкоштовних програм для створення, запису та перевірки образів дисків CD/DVD.

AnyDVD HD

AnyDVD HD — програма, що автоматично видаляє захист від копіювання фільму на дисках Blu-ray и HD DVD, як тільки він вставляється в привід.

CloneDVD

CloneDVD — одна з кращих програм для копіювання дисків DVD. Унікальний помічник, проведе вас крок за кроком через всі налаштування.

DVD Shrink

DVD Shrink — програма, яка розшифровує вміст DVD-дисків і записує потім отримане відео на жорсткий диск вашого комп’ютера.

DeepBurner Free

DeepBurner Free — потужна безкоштовна (для особистого користування) програма для роботи з CD/DVD дисками.

DVDFab

DVDFab — програма для копіювання вмісту DVD і Blu-ray, а також для конвертації контенту з метою його подальшого перегляду на мобілці.

Nero LINUX

Nero LINUX — програма для запису CD, DVD, Blu-Ray та HD DVD для операційних систем родини Linux, з великими можливостями для роботи з дисками.

Corel DVD MovieFactory Pro

Corel DVD MovieFactory Pro — програма для редагування відео, створення DVD, та запису його на диск. Приємний інтерфейс, зручні меню і величезна кількість функцій.

Easy DVD Shrink

Easy DVD Shrink — програма для копіювання DVD. Особливості програми: повне збереження структури, файлів, меню та ін., без втрати якості.

Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio Free — безкоштовний багатофункціональний засіб для швидкого запису та копіювання дисків CD, DVD і Blu-ray.

FinalBurner Free

FinalBurner Free — безкоштовна програма для запису дисків CD/DVD, що не поступається платним аналогам.

Burn4Free

Burn4Free — безкоштовна, проста у використанні, але досить потужна програма для запису і копіювання дисків CD, DVD і Blu Ray.