Менеджери завантажень Менеджери завантажень

Менеджер закачувань — комп’ютерна програма, призначена для завантаження файлів з Інтернет або локальній мережі. Типовий менеджер закачувань забезпечує захист від помилок закачування шляхом перевірки цілісності файлу і прискорює час його завантаження за рахунок розділення потіку викачування на декілька частин.

Всього програм в категорії 13

Internet Download Manager

Internet Download Manager — дуже швидкий завантажувач файлів з режимом визначення методу завантаження і безліччю корисних властивостей.

Download Master

Download Master — безкоштовний менеджер завантажень, що є одним з найкращих на сьогоднішній день серед подібних продуктів.

Free YouTube Download

Free YouTube Download — програма для завантаження відео з YouTube, яка дозволяє отримувати як окремі відеоролики, так і цілі колекції.

GetGo Download Manager

GetGo Download Manager — одна з найкращих програм для швидкого завантаження потрібних файлів з Інтернету, що легко інтегрується в браузери.

Gigaget Download Manager

Gigaget Download Manager — багатофункціональна програма для завантаження файлів з Інтернету, що підвищує швидкість завантаження в 7–10 разів.

SaveFrom.net

SaveFrom.net — розширення для браузерів, призначене для завантаження відео і аудіо файлів з сайтів.

ReGet

ReGet — менеджер завантажень, що має багато можливостей, призначених для підвищення ефективності та швидкості завантаження файлів.

Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus (DAP) є download-менеджером — програмою, що спрощує і прискорює процес завантаження файлів з мережі Інтернет.

Free Download Manager

Free Download Manager — досить не погана безкоштовна програма-менеджер завантажень та оффлайновий веб-браузер.

Orbit Downloader

Orbit Downloader — досить не погана безкоштовна програма для завантаження відео з онлайн-сервісів і звичайного завантаження файлів.

FlashGet

FlashGet — менеджер завантажень що може розділяти файли, які завантажуються на кілька секцій, завантажуючи кожну з них окремо.

Getright

Getright — менеджер завантажень з поділом завантаження на частини та іншими стандартними для подібних програм властивостями.

VKSaver

VKSaver — безкоштовна програма для завантаження аудіо та відео з соціальної мережі ВКонтакте (vk.com).