Download Master

Download Master 6.12.3.1549

Download Master — потужний менеджер завантажень, що є одним з найкращих на сьогоднішній день. Download Master інтегрується в Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera, Netscape Communicator та інші браузери, замінюючи при цьому стандартні модулі закачування.

Основні характеристики Download Master: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; підтримка списків закачувань; плаваючий індикатор швидкості закачування, індикатори активних закачувань, управління активними закачуваннями; підтримка модулів, що підключаються (плагінів), підтримка скінів; потужний і зручний засіб управління категоріями закачувань; пошук і додавання дзеркал для закачування; можливість закачування відео з популярних відео сервісів; робота з ZIP архівами; історія закачувань.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: WestByte Software
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Download Master для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Download Master.

Інші програми у цій категорії
 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager — дуже швидкий завантажувач файлів з режимом визначення методу завантаження і безліччю корисних властивостей.

 • Gigaget Download Manager

  Gigaget Download Manager — багатофункціональна програма для завантаження файлів з Інтернету, що підвищує швидкість завантаження в 7–10 разів.

 • SaveFrom.net

  SaveFrom.net — розширення для браузерів, призначене для завантаження відео і аудіо файлів з сайтів.

 • Free YouTube Download

  Free YouTube Download — програма для завантаження відео з YouTube, яка дозволяє отримувати як окремі відеоролики, так і цілі колекції.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager — одна з найкращих програм для швидкого завантаження потрібних файлів з Інтернету, що легко інтегрується в браузери.

 • ReGet

  ReGet — менеджер завантажень, що має багато можливостей, призначених для підвищення ефективності та швидкості завантаження файлів.