Драйвери Драйвери

Драйвер — програма, за допомогою якої операційна система дістає доступ до устаткування зв’язаного з комп’ютером. Для використання всіх пристроїв комп’ютера, необхідні спеціальні драйвера. На цій сторінці приведені найпоширеніші універсальні драйвера для апаратної частини комп’ютера, а також засоби для роботи операційної системи з деякими програмами та іграми.

Всього програм в категорії 15

AMD Catalyst

AMD Catalyst — набір всіх драйверів для відеокарт виробництва ATI сімейства RADEON, що гарантує контроль працездатності відеокарт ATI Radeon.

Driver Sweeper

Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

Realtek High Definition Audio Drivers

Realtek High Definition Audio Drivers — пакет безкоштовних драйверів, що призначений для якісного відтворення аудіо файлів в ОС Windows 2000, XP, 2003, Vista і Windows 7.

NVIDIA Forceware

NVIDIA Forceware — безкоштовна збірка драйверів для відеокарт сімейства nVIDIA, що забезпечують найкращу якість відео.

Realtek AC’97 Drivers

Realtek AC’97 Drivers — безкоштовний набір драйверів для аудіосистеми AC’97, що використовується в більшості сучасних материнських карт.

Driver Booster Pro

Driver Booster Pro — повна версія потужної програми для оновлення драйверів на комп'ютері.

DriverPack Solution

DriverPack Solution — безкоштовний пакет для автоматичного встановлення, оновлення і пошуку драйверів для ПК під керуванням ОС Windows.

Double Driver

Double Driver — безкоштовна програма для аналізу та створення резервних копій драйверів встановлених у вашій системі.

NVIDIA Linux Display Driver

NVIDIA Linux Display Driver — Linux драйвери для відеокарт NVIDIA з підтримкою новітніх відеокарт, опцією suspend to disk та іншими опціями.

ATI Catalyst Linux Display Drivers

ATI Catalyst Linux Display Drivers — драйвери відеокарт AMD Radeon і FireGL для 32- і 64-бітових операційніх систем Linux, що забезпечують роботу відеокарт ATI Radeon.

Paragon NTFS

Paragon NTFS — драйвер, що надає повний доступ на читання/запис файлів NTFS на тій самій швидкості, що і до файлів HFS+.

Boot Camp Update

Boot Camp Update — програмне забезпечення від Apple, за допомогою якого можна встановити Windows на комп'ютери Macintosh.

Driver Booster Free

Driver Booster Free — безкоштовна версія програми для оновлення драйверів різноманітних пристроїв комп’ютера.

Kingo ROOT

Kingo ROOT — програма для Windows, за допомогою якої можна отримати Root-права для пристроїв на платформі операційної системи Android.

Snappy Driver Installer

Snappy Driver Installer — корисний додаток для пошуку, встановлення та оновлення драйверів комп'ютера.