E-mail E-mail

Електронна пошта (email, e-mail) — технологія і надані нею послуги з пересилки і отримання електронних повідомлень (листів) по комп’ютерній мережі. Поштова програма (клієнт електронної пошти, поштовий клієнт) — програмне забезпечення, яке встановлюється на комп’ютері користувача і призначене для отримання, написання, відправлення та зберігання повідомлень електронної пошти.

Всього програм в категорії 10

Thunderbird

Thunderbird — безкоштовний поштовий клієнт що володіє багатьма корисними та зручними особливостями для роботи з поштою.

Gmail Notifier

Gmail Notifier — програма для автоматичної перевірки поштової скриньки на Gmail. Сидить в треї і перевіряє час від часу вхідну пошту.

SeaMonkey

SeaMonkey — нащадок пакету Mozilla Suite, що об’єднав в собі браузер, HTML-редактор, агрегатор новин, поштову програму і IRC-клієнт.

IncrediMail

IncrediMail — яскравий, простий у використанні поштовий клієнт, з повідомленнями, що несуть користувачеві чудовий настрій.

Becky! Internet Mail

Becky! Internet Mail — дуже потужна поштова програма від японських розробників з великою кількістю корисних і зручних інструментів.

Spamihilator

Spamihilator — безкоштовний антиспам-фільтр, що перевіряє пошту і видаляє небажані листи перед їх прийомом поштовим клієнтом.

Foxmail

Foxmail — досить проста безкоштовна програма для роботи з електронною поштою для ОС Windows.

Eudora

Eudora — поштовий клієнт, що вважається лідером серед подібних програм, будучи найбільш функціональним продуктом у своєму класі.

Halon VSP

Halon VSP - програма для захисту пошти від рекламних листів, виявлення заражених і небезпечних вкладень, захисту від фішингу і т.д.

Magic Mail Monitor

Magic Mail Monitor — ця програма уміє перевіряти необмежену кількість скриньок і повідомляти звуком або віконцем про прибуття пошти.