FBackup

FBackup 6.4 Build 311

FBackup — швидка і проста у використанні утиліта для резервування та відновлення даних. Програма пропонує два режими створення бекапа — спрощений та просунутий. Майстер налаштування профілів резервування дозволяє визначити місце призначення, об’єкти резервування, метод і час резервування.

Основні можливості FBackup: легкий у використанні, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; налаштування дій до і після резервного копіювання; автоматичні поновлення; плагіни для резервування і відновлення налаштувань певних програм і їх спеціальних даних; архівування відкритих файлів; багатомовність інтерфейсу; дзеркальне дублювання; архівування результатів бекапу; є можливість захистити збережені копії паролем.Зміни в останній версії

 Покращена підтримка мов.
 Покращення для плагінів бекапа.
 Виправлені помилки.
Автор: Softland
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати FBackup для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми FBackup.

Інші програми у цій категорії
 • Nero

  Nero — багатофункціональний мультимедійний пакет для роботи з CD і DVD дисками, звуком і відео, що містить безліч інструментів.

 • Driver Sweeper

  Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

 • Cobian Backup

  Cobian Backup — досить проста у використанні безкоштовна програма для бекапа інформації, що відрізняється зручним інтерфейсом користувача.

 • DriverMax

  DriverMax — потужна безкоштовна програма для створення резервної копії драйверів апаратної частини комп’ютера.

 • Handy Backup

  Handy Backup — проста у використанні програма резервного копіювання даних для захисту особистої інформації і даних співробітників.

 • Double Driver

  Double Driver — безкоштовна програма для аналізу та створення резервних копій драйверів встановлених у вашій системі.