Фінанси Фінанси

Програми ведення домашньої бухгалтерії і здійснення грошових платежів володіють багатими можливостями — від планування особистих фінансів до складання звітів у вигляді графіків і діаграм. У той же час розробники такого ПЗ намагаються наділити його простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, покликаним не відлякати користувачів, незнайомих з бухгалтерським обліком.

Всього програм в категорії 7

Домашняя бухгалтерия

Домашняя бухгалтерия — програма для ведення обліку витрат, прибутків, боргів, контролю повернення боргів, системи рахунків… з урахуванням різних валют.

Домашняя бухгалтерия Lite

Домашняя бухгалтерия Lite — програма для ведення обліку особистих фінансів і фінансів всієї своєї сім’ї або для ведення бухгалтерії невеликої компанії.

WebMoney Keeper Classic

WebMoney Keeper Classic — безкоштовна програма-клієнт для здійснення різноманітних фінансових операцій в мережі Інтернет.

Семейный бюджет Lite

Семейный бюджет Lite — проста програма для ведення обліку витрат. Програма легка у використанні і не вимагає від користувача знань бухгалтерського обліку.

CashFly

CashFly — фінансова програма зі статтями витрат і доходів, плановими операціями, архівацією, захистом паролем, графіками та діаграмами…

Bitcoin

Bitcoin — офіційний клієнт однойменної системи електронної пірингової Криптовалюта для прийому, передачі та зберігання монет Bitcoin.

AceMoney Lite

AceMoney Lite — бухгалтерське програмне забезпечення. Допомагає просто і ефективно управляти витратою особистих грошових коштів.