Фаєрволи Фаєрволи

Файервол (мережевий екран, брандмауер) — програма, що здійснює контроль і фільтрацію мережевих пакетів, що проходять через нього відповідно до заданих правил. Основним завданням фаєрвола є захист від несанкціонованого доступу. Також мережеві екрани часто називають фільтрами, оскільки їх основне завдання — не пропускати (фільтрувати) пакети, що не підходять під критерії, визначені в конфігурації.

Всього програм в категорії 10

Outpost Firewall Free

Outpost Firewall Free — це персональний файрвол з відкритою архітектурою і підтримкою плагінів, що захистить вас від атак хакерів.

UserGate Proxy Server & Firewall

UserGate Proxy Server & Firewall — комплексне рішення, що забезпечує повноцінний облік трафіку, розмежування доступу і надає засоби мережевого захисту.

Comodo Firewall

Comodo Firewall — один з кращих безкоштовних файерволів, що надає надійних захист від Інтернет загроз.

ZoneAlarm Free

ZoneAlarm Free — потужний файервол для захисту комп'ютера під час його роботи в локальній мережі або в Інтернеті.

Kerio Control

Kerio Control — програма від компаній Kerio Technologies і Tiny Software, для використання в корпоративних мережах невеликих організацій.

Jetico Personal Firewall

Jetico Personal Firewall організовує трирівневий захист: контроль і фільтрація мережевих пакетів, дій мережевих додатків і користувацьких процесів.

PrivateFirewall

PrivateFirewall — безкоштовний фаєрвол, що надає користувачеві багаторівневий проактивний захист від мережевих загроз.

Sunbelt Kerio Personal Firewall

Sunbelt Kerio Personal Firewall — безкоштовна програма для захисту вашого ПК від проникнення хакерів і витоку даних.

Emsisoft Online Armor

Emsisoft Online Armor — один з найкращих персональних фаєрволів з системою HIPS і безліччю корисних функцій для захисту вашого ПК.

PC Tools Firewall Plus

PC Tools Firewall Plus — безкоштовний брандмауер для захисту від несанкціонованого доступу до вашого персонального комп'ютера.