Foxmail

Foxmail 7.2 Build 8.379

Foxmail — невеликий поштовий клієнт для роботи з електронною поштою, що пропонує безліч додаткових функцій при роботі з листами та вкладеннями.

Підтримує протоколи: SMTP, IMAP, POP3 та RSS. У програмі є можливість відправки листів без участі SMTP-сервера (в його ролі виступає сам комп’ютер).

Деякі можливості Foxmail: дозволяє без проблем читати і писати листи в кодуванні windows-1251; установка пароля на акаунт; підтримується створення фактично необмеженого числа поштових скриньок; налаштування прийому пошти з кількох адрес електронної пошти в один акаунт (опціонально); сортувальник листів на основі фільтрів; присутній модуль захисту від спаму; створення та редагування шаблонів нових листів; можливість шифрування повідомлень; зручна адресна книга, інтегрована в інтерфейс; RSS-агрегатор з функцією пошуку.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Boda Network Technical Corp.
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Foxmail для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Foxmail.

Інші програми у цій категорії
 • Becky! Internet Mail

  Becky! Internet Mail — дуже потужна поштова програма від японських розробників з великою кількістю корисних і зручних інструментів.

 • Thunderbird

  Thunderbird — безкоштовний поштовий клієнт що володіє багатьма корисними та зручними особливостями для роботи з поштою.

 • SeaMonkey

  SeaMonkey — нащадок пакету Mozilla Suite, що об’єднав в собі браузер, HTML-редактор, агрегатор новин, поштову програму і IRC-клієнт.

 • Gmail Notifier

  Gmail Notifier — програма для автоматичної перевірки поштової скриньки на Gmail. Сидить в треї і перевіряє час від часу вхідну пошту.

 • Halon VSP

  Halon VSP - програма для захисту пошти від рекламних листів, виявлення заражених і небезпечних вкладень, захисту від фішингу і т.д.

 • IncrediMail

  IncrediMail — яскравий, простий у використанні поштовий клієнт, з повідомленнями, що несуть користувачеві чудовий настрій.