Gigaget Download Manager

Gigaget Download Manager 1.0.0.23

Gigaget — програма для завантаження файлів, яка підвищує швидкість завантаження в декілька разів. Програма дозволяє обмежити швидкість і кількість з’єднань для кожного завантаження.

Основні можливості Gigaget: можливість відновлення скасованих або призупинених закачок; інтеграція в браузери Internet Explorer і Mozilla FireFox; передбачена можливість роботи через proxy-сервер; розширені інтелектуальні функції; кодована передача даних; спрощений та експертний режими — для новачків і професіоналів; автоматична перевірка і коректування цілісності даних; імпорт/експорт списку завантажень; підтримка багатопотокових протоколів, включаючи MMS/RTSP/Flash.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Giganology
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Gigaget Download Manager для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Gigaget Download Manager.

Інші програми у цій категорії
 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager — дуже швидкий завантажувач файлів з режимом визначення методу завантаження і безліччю корисних властивостей.

 • Download Master

  Download Master — безкоштовний менеджер завантажень, що є одним з найкращих на сьогоднішній день серед подібних продуктів.

 • SaveFrom.net

  SaveFrom.net — розширення для браузерів, призначене для завантаження відео і аудіо файлів з сайтів.

 • Free Download Manager

  Free Download Manager — досить не погана безкоштовна програма-менеджер завантажень та оффлайновий веб-браузер.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager — одна з найкращих програм для швидкого завантаження потрібних файлів з Інтернету, що легко інтегрується в браузери.

 • Free YouTube Download

  Free YouTube Download — програма для завантаження відео з YouTube, яка дозволяє отримувати як окремі відеоролики, так і цілі колекції.