Hotspot Shield

Hotspot Shield 6.2.0

Hotspot Shield VPN — сервіс для захисту веб-сеансів користувача і забезпечення безпеки з’єднання з домашніми або публічними мережами. Для забезпечення анонімності Hotspot Shield створює віртуальну приватну мережу (VPN) між пристроєм користувача та інтернет-шлюзом сервісу.

Hotspot Shield VPN запобігає спробам зловмисників, хакерів і провайдерів спостерігати за вашими діями при перегляді веб-сторінок, обміні повідомленнями, завантаженні файлів, введенні інформації про кредитну картку і т.д. Додаток є безкоштовним для завантаження і просте у встановленні і використанні.

Серед основних можливостей Hotspot Shield VPN можна виділити наступні: доступ до заблокованих сайтів; захист IP-адреси; анонімна робота з Інтернетом; захист від шпигунів і хакерів при використанні громадських Wi-Fi мереж; захист даних, покупок в інтернет-магазинах і особистої інформацію в мережі з шифруванням HTTPS; повний захист від шкідливого ПЗ.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: AnchorFree, Inc
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Hotspot Shield для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Hotspot Shield.

Інші програми у цій категорії
 • friGate

  friGate — розширення для веб-браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox для обходу блокування сайтів на різних рівнях мережі.

 • ZenMate

  ZenMate — VPN клієнт у вигляді безкоштовного розширення для браузера, що шифрує і захищає активність користувача у браузері.

 • I2P

  I2P — безкоштовний набір інструментів для використання однойменної зашифрованої мережі.

 • Tor Browser

  Tor Browser — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів.

 • Traffic Inspector

  Traffic Inspector — програмне забезпечення для організації, захисту і контролю доступу в Інтернеті.

 • OpenVPN

  OpenVPN — безкоштовна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим вихідним кодом.