IObit Uninstaller

IObit Uninstaller 6.3.0.18

IObit Uninstaller — безкоштовна програма для видалення інших програм. За допомогою цього інструменту, користувач може легко і просто відфільтрувати встановлені програми по тих чи інших параметрах та видалити їх всього лише парою кліків мишкою. IObit Uninstaller може виконувати пакетне видалення додатків, а також має функцію примусового видалення програм, яка дозволяє вирішувати навіть самі важкі завдання з деінсталяції.

IObit Uninstaller має простий і зрозумілий користувальницький інтерфейс, який надає легкий доступ до всіх його корисних інструментів, миттєво встановлюється в систему і не споживає надмір її ресурсів.

Серед найбільш затребуваних функцій IObit Uninstaller можна виділити наступні: видалення непотрібних програм; можливість видалення оновлень Windows; видалення плагінів для браузерів; сортування програм по типу; пакетне видалення програм; примусове видалення; експорт списку програм у текстовий файл; шредер файлів; керування автозапуском; історія видалення програм; швидкий доступ до корисних сервісів Windows.Зміни в останній версії

— Розширена деінсталяція.
— Покращено програмний алгоритм для більш частого відображення програм, що використовуються нечасто.
— Постійно оптимізована потужна розгортка для сканування і видалення залишків.
— Виправлено випадковий збій при розпізнаванні каталогу установки.
— Оновлені поточні мови.
— Виправлені відомі помилки.
Автор: IObit.Com
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати IObit Uninstaller для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми IObit Uninstaller.

Інші програми у цій категорії
 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller — безкоштовний інструмент для якісного та швидкого деінсталювання програм, які не видаляються звичайним способом.

 • Uninstall Tool

  Uninstall Tool — невелика програма, що замінює незручну та неповоротку стандартну програму установки і видалення програм Windows.

 • Final Uninstaller

  Final Uninstaller — програма дозволяє очищати жорсткий диск і системний реєстр від сміття, що залишилося після видалення різноманітних програм.

 • Driver Sweeper

  Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller — утиліта для деінсталяції встановлених програм, яка повністю очищає ключі реєстру, що залишилися після їх видалення…

 • Total Uninstall

  Total Uninstall — потужна і зручна утиліта призначена для акуратного видалення встановлених програм. Легка і зручна у використанні…