Java SE Development Kit 8 Update 141

Скриншот Java SE Development Kit

Java Development Kit (JDK) — безкоштовний комплект розробника для мови Java. JDK складається з компілятора Java, стандартних бібліотек класів Java, прикладів, документації, різноманітних інструментів розробника і виконавчого середовища Java (JRE).

Всі сучасні інтегровані середовища розробки додатків на Java базуються на інструментах і сервісах, що надаються Java Development Kit. Компілятор з комплекту JDK також широко використовується в цих середовищах розробки. Тому встановлений комплект JDK є обов'язковим для тих, хто займається розробкою додатків на Java.

Серед основних можливостей Java Development Kit можна відмітити наступне: автоматичне керування пам'яттю, розширені можливості обробки виняткових ситуацій, великий набір засобів фільтрації введення і виводу, набір стандартних колекцій, інструменти простих засобів створення мережевих додатків, засоби створення багатопотокових додатків, уніфікований доступ до баз даних, підтримка шаблонів, паралельне виконання програм та багато іншого.

Зміни в останній версії

— Нова системна властивість для управління кешуванням для з’єднання HTTP SPNEGO.
— Нова системна властивість для управління кешуванням для з’єднання HTTP NTLM.
— Нова версія VisualVM.
— Виправлення виключення IllegalArgumentException з рукостискання TLS.
— Виправлені помилки.

Автор: Sun Microsystems
Поновлено: 2017-07-19
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема
Скачати
Java SE Development Kit

Ваша оцінка та відгук про програму:

  • Інші програми у цій категорії

  • Всі програми категорії «SDK/DDK» →