Java Runtime Environment

Java Runtime Environment 8.0 build 121

Java Runtime Environment (JRE) — виконавче середовище створене Sun Microsystems для запуску і використання застосовань написаних на мові програмування Java.

На мові Java написана велика кількість програм і ігор, особливо тих, для яких важлива мобільність. Деякі веб-сторінки також використовують Java. При цьому не варто плутати Java з JavaScript. Останній більш поширений в Інтернеті, але для своєї роботи не вимагає установки Java Runtime Environment (JRE) і інтерпретується безпосередньо в Інтернет-браузер.Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: Sun Microsystems
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Java Runtime Environment для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Java Runtime Environment.

Інші програми у цій категорії
 • AMD Catalyst

  AMD Catalyst — набір всіх драйверів для відеокарт виробництва ATI сімейства RADEON, що гарантує контроль працездатності відеокарт ATI Radeon.

 • Driver Sweeper

  Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

 • Realtek AC’97 Drivers

  Realtek AC’97 Drivers — безкоштовний набір драйверів для аудіосистеми AC’97, що використовується в більшості сучасних материнських карт.

 • Driver Booster Pro

  Driver Booster Pro — повна версія потужної програми для оновлення драйверів на комп'ютері.

 • Realtek High Definition Audio Drivers

  Realtek High Definition Audio Drivers — пакет безкоштовних драйверів, що призначений для якісного відтворення аудіо файлів в ОС Windows 2000, XP, 2003, Vista і Windows 7.

 • DriverPack Solution

  DriverPack Solution — безкоштовний пакет для автоматичного встановлення, оновлення і пошуку драйверів для ПК під керуванням ОС Windows.