Сканери Сканери

Сканери шкідливого програмного забезпечення запускаються на вимогу користувача. Їх можна застосовувати для посилення захисту комп’ютера в якості доповнення до повноцінних програм для забезпечення безпеки (антивірус, фаєрвол ...). Сканування можна проводити регулярно, виявляючи при цьому шкідливі програми які (можливо) пропустив основний антивірус.

Всього програм в категорії 9

Dr.Web CureIt!

Dr.Web CureIt! — потужна антивірусна програма для сканування, видалення або лікування небажаного шкідливого програмного забезпечення.

Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool — безкоштовна програма (сканер), яка сканує та переміщає в карантин небезпечні віруси, трояни, черви та інше шкідливе ПО.

Zemana AntiMalware

Zemana AntiMalware — хмарний сканер, головне призначення якого полягає у відновленні ПК, зараженого шкідливим ПЗ.

Trojan Remover

Trojan Remover — невелика утиліта, для перевірки комп’ютера на наявність «троянів». Може використовуватися як при старті системи, так і в ручному режимі.

USB Disk Security

USB Disk Security — безкоштовна утиліта, що захищає ваш комп’ютер від проникнення шкідливих програм через USB-порт.

AVZ Antiviral Toolkit

AVZ Antiviral Toolkit — безкоштовний антишпигун що захистить вас від шпигунських та рекламних модулів, червів, троянів, діалерів.

Rising PC Doctor

Rising PC Doctor — професійна система захисту для комп’ютерів. Розроблено для захисту комп’ютерів від шкідливого ПЗ: троянів та програм-шпигунів.

Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware — безкоштовний антивірус який сканує комп'ютера на наявність вірусів, троянів, червів та іншого шкідливого програмного забезпечення.

Zemana AntiMalware Free

Zemana AntiMalware Free — хмарний сканер, який використовує кілька антивірусних рушіїв.