Nokia PC Suite

Nokia PC Suite 7.1.180.94

Nokia PC Suite — безкоштовне програмне забезпечення за допомогою якого можна редагувати і синхронізувати з ПК практично будь-які наявні в мобільнику дані.

Деякі основні можливості Nokia PC Suite: синхронізація мобільного телефону і комп’ютера (підтримується робота з інфрачервоним портом, Bluetooth і через кабель); завантаження в мобільний телефон зображень, мелодій і відеофайлів; редагування телефонної книги; встановлення різних додатків (Java і Symbian); перегляд і видалення SMS та MMS; використання телефону як модема (якщо ця функція підтримується телефоном) для виходу в Інтернет; оновлення програмного забезпечення телефону; завантаження карт для Nokia Maps; підтримка більш ніж 30 мов.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Nokia
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Nokia PC Suite для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Nokia PC Suite.

Інші програми у цій категорії
 • Samsung Kies

  Samsung Kies — безкоштовна програма для обміну даних між мобільними пристроями Samsung та настільним комп'ютером.

 • Free iPhone Backup Extractor

  Free iPhone Backup Extractor дозволяє читати дані в резервних копіях, автоматично створених в iTunes для iPhone і iPod touch.

 • MoboGenie

  MoboGenie — зручна програма для ПК, за допомогою якої можна легко керувати вмістом смартфонів та інших пристроїв на базі ОС Android.

 • Samsung PC Studio

  Samsung PC Studio — безкоштовна програма яка дозволяє підключити телефони марки SAMSUNG до персональних комп'ютерів.

 • Nokia Suite

  Nokia Suite — пакет програм для роботи з мобільними телефонами Nokia, що прийшов на зміну набору інструментів Nokia PC Suite.

 • Microsoft ActiveSync

  Microsoft ActiveSync — безкоштовна програма для синхронізації мобільних пристроїв з ОС Windows Mobile і настільним комп'ютером або ноутбуком.