Читалки текста Читалки текста

Читалка — програма призначені для зручного читання текстів і електронних книг з екрану комп’ютера. Окрім цього багато читалок вміють озвучувати тексти, використовуючи для цього спеціальні програми мовного синтезу. Добра читалка володіє безліччю функцій, що роблять читання з екрану менш втомливим. Розкладка у вигляді книги, плавний скролінг тексту, згладжування тексту — тільки деякі з інструментів, що застосовуються в читалках.

Всього програм в категорії 12

Balabolka

Balabolka — потужна безкоштовна програма для читання текстових файлів людським голосом.

TOM Reader Russian

TOM Reader Russian — безкоштовна програма для комфортного читання електронних текстів і книг на екрані комп'ютера, а також озвучення текстів в голос.

ICE Book Reader

ICE Book Reader — популярна безкоштовна програма для читання текстів на екрані Вашого комп'ютера або читання вголос (читалка).

BookReader

BookReader — програма для читання електронних книг. Конвертує тексти на безпечний для очей, що повністю налаштовується гіпертекстовий формат.

Cool Reader

Cool Reader — безкоштовна програма для комфортного читання книг з екрана та вслух, а також форматування та конвертування.

Rozmovlyalka

Rozmovlyalka — безкоштовна програма для озвучування в голос україномовних текстів, що вирізняється повною підтримкою української мови.

TequilaCat Book Reader

TequilaCat Book Reader — безкоштовна програма для конвертації електронних книг для читання на будь-якому мобільному телефоні з підтримкою Java.

BookSeer

BookSeer — потужний безкоштовний каталог електронних книг, які тут же можна запустити або прочитати (навіть в архівах).

Haali Reader

Haali Reader — безкоштовна і досить зручна програма для читання книг у форматі TXT і XML зі зручним і простим інтерфейсом.

Govorilka

Govorilka — мала за розмірами, але досить потужна безкоштовна програма для читання текстів за допомогою голосового синтезу.

Calibre

Calibre — програма для керування бібліотекою електронних книг, яка стане відмінним помічником для усіх любителів читання.

UkrVox

UkrVox — український голос для Speech API та проста програма для перетворення текстів в голос.