Real Alternative

Real Alternative 2.02

Real Alternative - безкоштовний набір кодеків створених для відтворення файлів RealMedia без використання програвача RealPlayer. Кодеки можуть працювати в парі з будь-яким медіаплеєром, що використовує DirectShow, наприклад з програвачем Media Player Classic.

Real Alternative відтворює всі формати RealMedia - RealAudio (.ra .rpm), RealMedia (.rm .ram .rmvb .rpx .smi .smil), RealText (.rt), ReadPix (.rp) а також потокові дані. Плагіни, що входять до складу пакету підтримують вбудований у веб-сторінки вміст RealMedia в браузерах Internet Explorer, Opera і Mozilla Firefox.

Деякі можливості Real Alternative: швидке встановлення і (при необхідності) видалення, відсутність фонових процесів, можливість використання будь-яких програвачів (не лише RealPlayer), низькі системні вимоги, Real Alternative не містить реклами, не вимагає реєстрації і т. п.Зміни в останній версії

— Оновлений Media Player Classic до версії 6.4.9.1 Rev. 107.
— Незначні зміни.

Автор: KL Software
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Real Alternative для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Real Alternative.

Інші програми у цій категорії
 • x264 Video Codec

  x264 Video Codec — безкоштовна бібліотека компонентів для швидкої та якісної конвертації відео у формат H.264/MPEG-4 AVC.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-Lite Mega Codec Pack — пакет в якому знаходиться найповніша збірка кодеків, фільтрів DirectShow та інших інструментів.

 • FLAC

  FLAC — самий популярний серед аудіо-кодеків, що стискає без втрат з високою швидкістю компресії і декомпресії.

 • Standard Codecs for Windows 7 and 8

  Standard Codecs for Windows 7 and 8 — безкоштовний набір фільтрів, кодеків і декодерів для відтворення відео і аудіо в ОС Windows 7 і 8.

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack Standard — один з найкращих безкоштовних пакетів кодеків для якісного відтворення мультимедіа (стандартна версія).

 • K-Lite Codec Pack Update

  K-Lite Codec Pack Update — оновлення для останніх версій пакетів кодеків K-Lite Codec Pack, що може виходити між повноцінними його випусками.