Revo Uninstaller

Revo Uninstaller 2.0.2

Revo Uninstaller — безкоштовний інструмент для легкої деінсталяції програм, які стали непотрібними. Утиліта проводить повний моніторинг системи до того, як почнеться деінсталяція програми, знаходить всі пов’язані з нею файли.

Основні можливості Revo Uninstaller: повне видалення всіх складових програм, які деінсталюються; виводить відомості про все встановлене/запущене ПЗ; менеджер автозавантаження; швидкий доступ до системних аплетів; безповоротне видалення непотрібних файлів; очищення історії браузерів (Internet Explorer, Firefox, Netscape і Opera), історії MS Office, історії системи; автоматичне оновлення програми; багатомовний інтерфейс (є українська і російська мови).Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: VS Revo Group
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Revo Uninstaller для WindowsОстанні коментарі читати всі (1)
Mstuk (2011-08-14 12:57:10)

Разом програмка цікава, проте… Я почав цікавитись деінсталяторами після того, як виникла необхідність обійти тріал-період однієї з програм. Якийсь запис заритий так далеко, що деінсталяція ніяк цієї проблеми ніяк не вирішує. Не зміг вирішити це питання і з допомогою Revo Uninstaller. Нажаль. Хоча, є кілька цікавих речей, яких у інших деінсталяторів немає. Наприклад, показує список інстальованих програм у табличному вигляді: програма/розмір/версія/дата інсталяції/виробник/сайт/коментарі Часом такі речі бувають дуже інформативні.

Ви можете залишити свій коментар до програми Revo Uninstaller.

Інші програми у цій категорії
 • Uninstall Tool

  Uninstall Tool — невелика програма, що замінює незручну та неповоротку стандартну програму установки і видалення програм Windows.

 • Final Uninstaller

  Final Uninstaller — програма дозволяє очищати жорсткий диск і системний реєстр від сміття, що залишилося після видалення різноманітних програм.

 • IObit Uninstaller

  IObit Uninstaller — безкоштовна програма для пошуку і повного видалення програм, системних оновлень і т.д.

 • Driver Sweeper

  Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller — утиліта для деінсталяції встановлених програм, яка повністю очищає ключі реєстру, що залишилися після їх видалення…

 • Total Uninstall

  Total Uninstall — потужна і зручна утиліта призначена для акуратного видалення встановлених програм. Легка і зручна у використанні…