Samsung Kies

Samsung Kies 3.2.16084.2 / 2.6.4.16113.3

Samsung Kies — безкоштовна програма для підключення телефонів Samsung до комп’ютера. Таке підключення можна використовувати для обміну даних між цими пристроями та пошуку нових програм. Також за допомогою Samsung Kies користувачі можуть переглядати програми на комп’ютері в повноекранному режимі.

Серед основних властивостей Samsung Kies можна виділити наступні: синхронізація даних між комп’ютером і телефоном, оновлення прошивки мобільних пристроїв Samsung, список бажаних додатків для подальшого їх завантаження, збереження відомостей про оплату для швидкої інсталяції в майбутньому, перегляд тільки підтримуваних пристроєм додатків, історія придбань і завантажень, пошук програм за ключовими словами і популярності.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Samsung Electronics Co., Ltd.
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Samsung Kies для WindowsОстанні коментарі читати всі (1)
laran9 (2017-02-09 17:55:25)

Скачав програму Samsung Kies 2 на свій смарфтон https://www.moyo.ua/smartfon_samsung_galaxy_j5_2016_j510h_ds_black/254224.html установив без проблем, працює добре.Дякую.

Ви можете залишити свій коментар до програми Samsung Kies.

Інші програми у цій категорії
 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite — безкоштовна програма для синхронізації даних між телефонами Nokia та компьютером.

 • Free iPhone Backup Extractor

  Free iPhone Backup Extractor дозволяє читати дані в резервних копіях, автоматично створених в iTunes для iPhone і iPod touch.

 • MoboGenie

  MoboGenie — зручна програма для ПК, за допомогою якої можна легко керувати вмістом смартфонів та інших пристроїв на базі ОС Android.

 • Samsung PC Studio

  Samsung PC Studio — безкоштовна програма яка дозволяє підключити телефони марки SAMSUNG до персональних комп'ютерів.

 • Nokia Suite

  Nokia Suite — пакет програм для роботи з мобільними телефонами Nokia, що прийшов на зміну набору інструментів Nokia PC Suite.

 • Microsoft ActiveSync

  Microsoft ActiveSync — безкоштовна програма для синхронізації мобільних пристроїв з ОС Windows Mobile і настільним комп'ютером або ноутбуком.