Simple Sudoku

Simple Sudoku 4.2n

Simple Sudoku - безкоштовний інструмент для створення і вирішення головоломок Судоку. Simple Sudoku створює симетричні високоякісні пазли, що мають єдине рішення.

Показ можливих значень для порожніх клітинок (кандидатів), фільтри і кольорові маркери — лише деякі з інструментів, що допомагають вирішувати навіть надзвичайно складні головоломки Судоку. Якщо ж ви не можете вирішити конкретний кросворд, можна почати все спочатку, з невеликим натяком на рішення (без розкриття всієї гри).

Деякі можливості Simple Sudoku: створює прекрасні головоломки з п’ятьма рівнями складності — починаючи з «Легко» і закінчуючи «Екстрімом», багатоклітинний вибір для виключення «кандидатів», фільтрування «кандидатів» (необхідно для полегшення просунутих методів розв’язання), команди «Назад» і «Вперед», що дозволяють переглянути весь шлях від поточного стану до початку гри, збереження і завантаження гри (навіть частково завершеної), розумний алгоритм створення підказки, можливість друку порожньої сітки гри, частково або повністю вирішеної головоломки,багатомовний інтерфейс (є українська).

Автор: Angus Johnson
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня
Коментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Simple Sudoku.

Інші програми у цій категорії
 • TB-Tetris

  TB-Tetris — тетріс, в якому ігровий процес розбитий на ходи. Правила цієї гри не відрізняються від правил звичайного класичного тетрису.

 • Alien Swarm

  Alien Swarm — це безкоштовний командний шутер від Valve Corporation, ремейк модифікації Alien Swarm для Unreal Tournament 2004.

 • SubmarineS

  SubmarineS — цікава гра на уважність, витримку і точність. Завдання — знищити ворожі підводні човни до того, як вони знищать вас.

 • Cross Fire

  Cross Fire — онлайнова гра в якій ви можете проявити себе в якості одного з бійців спецназу, що має прекрасну бойову підготовку.

 • Call of Duty

  Call of Duty В Call of Duty 4 вас очікує справжня чоловіча робота, протистояння з безжальним ворогом, приголомшлива динаміка бойових дій нинішнього дня...

 • Hearthstone:‭ ‬Heroes‭ ‬of Warcraft

  Hearthstone:‭ ‬Heroes‭ ‬of Warcraft — захоплююча безкоштовна колекційна карткова гра, розроблена компанією Blizzard Entertainment.