Simple Sudoku 4.2n

Скриншот Simple Sudoku
Simple Sudoku - безкоштовний інструмент для створення і вирішення головоломок Судоку. Simple Sudoku створює симетричні високоякісні пазли, що мають єдине рішення.

Показ можливих значень для порожніх клітинок (кандидатів), фільтри і кольорові маркери — лише деякі з інструментів, що допомагають вирішувати навіть надзвичайно складні головоломки Судоку. Якщо ж ви не можете вирішити конкретний кросворд, можна почати все спочатку, з невеликим натяком на рішення (без розкриття всієї гри).

Деякі можливості Simple Sudoku: створює прекрасні головоломки з п’ятьма рівнями складності — починаючи з «Легко» і закінчуючи «Екстрімом», багатоклітинний вибір для виключення «кандидатів», фільтрування «кандидатів» (необхідно для полегшення просунутих методів розв’язання), команди «Назад» і «Вперед», що дозволяють переглянути весь шлях від поточного стану до початку гри, збереження і завантаження гри (навіть частково завершеної), розумний алгоритм створення підказки, можливість друку порожньої сітки гри, частково або повністю вирішеної головоломки,багатомовний інтерфейс (є українська).
Автор: Angus Johnson
Поновлено: 2007-04-09
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня
Скачати
Simple Sudoku

Ваша оцінка та відгук про програму: