StaffCop

StaffCop 5.8.911

StaffCop — система для стеження за комп’ютерами, збору інформації про активність користувачів та її подальшого аналізу. Здійснює моніторинг запущених програм, відкритих веб-сайтів, підключених USB-пристроїв. Перехоплює повідомлення ICQ і MSN, робить знімки екрану. Спостереження за комп’ютерами здійснюється в режимі реального часу, також надаються звіти за будь-який проміжок часу. StaffCop може застосовуватися як в локальних мережах, так і на персональних комп’ютерах.

StaffCop дозволить зрозуміти, на що витрачається робочий час співробітників, захиститися від витоків інформації, підвищити дисциплінованість і ефективність роботи співробітників. Програма призначена для керівників, системних адміністраторів, співробітників відділу кадрів та служби безпеки, а також для індивідуальних користувачів. Налагодження та використання StaffCop не викличе складнощів навіть у початкуючих користувачів.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: АтомПарк Софтваре
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $33.00
Українська мова: Нема


Скачати StaffCop для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми StaffCop.

Інші програми у цій категорії
 • LogMeIn Hamachi

  LogMeIn Hamachi — безкоштовна програма для створення власної мережі з комп’ютерів, з’єднаних за допомогою Інтернету.

 • UserGate Proxy Server & Firewall

  UserGate Proxy Server & Firewall — комплексне рішення, що забезпечує повноцінний облік трафіку, розмежування доступу і надає засоби мережевого захисту.

 • TeamViewer

  TeamViewer - Головною особливістю є те, що не потрібно зовнішнього IP, потрібно лише 2 ID в системі TeamViewer.

 • Charles

  Charles — снифер, дебаггер и прокси-сервер, с помощью которых можно мониторить данные, которыми обмениваются программы и серверы.

 • Network Assistant

  Network Assistant — програма для спілкування та ефективної взаємодії по локальній мережі, що не вимагає роботи виділеного сервера.

 • Connectify Hotspot

  Connectify Hotspot — невелика утиліта, за допомогою якої можна легко перетворити ваш ПК або ноутбук в повноцінну точку доступу Wi-Fi.

 • Adguard Web Filter

  Adguard Web Filter — програма, що широко використовувана для блокування всіляких типів реклами в браузерах Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari.

 • Spamihilator

  Spamihilator — безкоштовний антиспам-фільтр, що перевіряє пошту і видаляє небажані листи перед їх прийомом поштовим клієнтом.

 • Halon VSP

  Halon VSP - програма для захисту пошти від рекламних листів, виявлення заражених і небезпечних вкладень, захисту від фішингу і т.д.