Thunderbird

Mozilla Thunderbird 45.8.0

Thunderbird — потужна програма, що володіє багатьма корисними та зручними можливостями для роботи з поштою.

Перевагами Thunderbird є: висока безпека при роботі з електронною поштою; швидкість програми; простий та зрозумілий інтерфейс; можливості роботи з RSS; потужний та швидкий пошук; перевірка правопису прямо під час введення тексту; є функція імпорту налаштувань електронної пошти та самих повідомлень з інших поштових клієнтів (Microsoft Outlook, Outlook Express, The Bat!); автоматичне оновлення програми; вся електронна пошта, що проходить через Thunderbird перевіряється на спам.Зміни в останній версії

— Різні виправлення безпеки.
Автор: Mozilla Organization
Поновлено:
Операційна система: Windows, Mac, Linux
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Thunderbird для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Thunderbird.

Інші програми у цій категорії
 • SeaMonkey

  SeaMonkey — нащадок пакету Mozilla Suite, що об’єднав в собі браузер, HTML-редактор, агрегатор новин, поштову програму і IRC-клієнт.

 • Becky! Internet Mail

  Becky! Internet Mail — дуже потужна поштова програма від японських розробників з великою кількістю корисних і зручних інструментів.

 • Eudora

  Eudora — поштовий клієнт, що вважається лідером серед подібних програм, будучи найбільш функціональним продуктом у своєму класі.

 • Gmail Notifier

  Gmail Notifier — програма для автоматичної перевірки поштової скриньки на Gmail. Сидить в треї і перевіряє час від часу вхідну пошту.

 • Foxmail

  Foxmail — досить проста безкоштовна програма для роботи з електронною поштою для ОС Windows.

 • Halon VSP

  Halon VSP - програма для захисту пошти від рекламних листів, виявлення заражених і небезпечних вкладень, захисту від фішингу і т.д.