TOM Reader Russian

TOM Reader Russian 2.73

ToM Reader Russian — програма (читалка) для читання електронних книг на екрані комп’ютері, а також для озвучування текстів вголос. Програму також можна використовувати для організації електронних бібліотек.

Деякі можливості ToM Reader Russian: максимальний розмір файлу який відкриває читалка — 12 Мб; підтримує такі формати текстових файлів: TXT, TEXT, HTML, HTM, SHTM, SHTML, CGI, RTF, ASP, DOC, ZIP; працює з текстами в кодуваннях Win, Dos, Koi; можна створювати або підключати готові словники вимов; підтримує пошук по тексту; дозволяє робити закладки в книгах; можна налаштувати шрифт тексту, колір і яскравість книги, освітлення сторінок; підтримка скінів, вбудований таймер.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: PeTRoViCH
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати TOM Reader Russian для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми TOM Reader Russian.

Інші програми у цій категорії
 • ICE Book Reader

  ICE Book Reader — популярна безкоштовна програма для читання текстів на екрані Вашого комп'ютера або читання вголос (читалка).

 • Balabolka

  Balabolka — потужна безкоштовна програма для читання текстових файлів людським голосом.

 • Cool Reader

  Cool Reader — безкоштовна програма для комфортного читання книг з екрана та вслух, а також форматування та конвертування.

 • BookReader

  BookReader — програма для читання електронних книг. Конвертує тексти на безпечний для очей, що повністю налаштовується гіпертекстовий формат.

 • TequilaCat Book Reader

  TequilaCat Book Reader — безкоштовна програма для конвертації електронних книг для читання на будь-якому мобільному телефоні з підтримкою Java.

 • UkrVox

  UkrVox — український голос для Speech API та проста програма для перетворення текстів в голос.