Деінсталятори Деінсталятори

Установка і видалення програм залишає після себе безліч непотрібних файлів і записів в реєстрі, які не в силах видалити штатна програма для деінсталяції. Програмне забезпечення для видалення програм та їх компонентів (деінсталятори) призначені для повного видалення всіх цих файлів і папок програми, а також записів (ключів) у реєстрі комп'ютера.

Всього програм в категорії 11

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller — безкоштовний інструмент для якісного та швидкого деінсталювання програм, які не видаляються звичайним способом.

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller — безкоштовна програма для пошуку і повного видалення програм, системних оновлень і т.д.

Uninstall Tool

Uninstall Tool — невелика програма, що замінює незручну та неповоротку стандартну програму установки і видалення програм Windows.

Total Uninstall

Total Uninstall — потужна і зручна утиліта призначена для акуратного видалення встановлених програм. Легка і зручна у використанні…

Absolute Uninstaller

Absolute Uninstaller — утиліта для деінсталяції встановлених програм, яка повністю очищає ключі реєстру, що залишилися після їх видалення…

Driver Sweeper

Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

Final Uninstaller

Final Uninstaller — програма дозволяє очищати жорсткий диск і системний реєстр від сміття, що залишилося після видалення різноманітних програм.

ZSoft Uninstaller

ZSoft Uninstaller — безкоштовний деінсталятор, що дозволяє проводити повне видалення всіх компонентів програм та додатків.

Advanced Uninstaller PRO

Advanced Uninstaller PRO — програма для коректного і повного видалення, що стали непотрібними програм. Працює більш якісно і швидше ніж стандартна.

Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller — утиліта, що відстежує зміни, що вносяться інсталяційними програмами, що дозволяє при необхідності повністю видалити програму.

MyUninstaller

MyUninstaller — зручна альтернатива стандартному додатку «Встановлення й вилучення програм», яка зможе видалити все необхідне з Вашого ПК.