Редактори відео Редактори відео

До категорії програм для редагування відео входять різноманітні програми за допомогою яких можна обрізати або склеїти мультимедійні файли, які містять відео та аудіо компоненти, додати до них спецефекти, покращити якість і т. д.

Всього програм в категорії 28

Nero

Nero — багатофункціональний мультимедійний пакет для роботи з CD і DVD дисками, звуком і відео, що містить безліч інструментів.

VideoMach

VideoMach — програма, за допомогою якої можна створювати відеокліпи, покращувати записаний матеріал і конвертувати файли.

ZS4 Video Editor

ZS4 Video Editor — безкоштовний відеоредактор. Розрахований для редагування різних типів відео, підтримує зображення, відео та аудіо…

Free Video Editor

Free Video Editor — безкоштовна програма для редагування відео, що дозволяє редагувати відео без втрати оригінальної якості зображення.

Photo Slideshow Maker

Photo Slideshow Maker — програма для створення анімованих слайдшоу у форматі флеш з супроводом вашої улюбленої музики.

VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor — програма для редагування відео, що відрізняється маленьким розміром і солідним набором інструментів.

Adobe After Effects

Adobe After Effects — набір інструментів, що дозволяють легко і швидко створювати візуальні ефекти і анімовану графіку на рівні сучасних блокбастерів.

AVS Video Editor

AVS Video Editor — редактор відео. Захоплення відео, ефекти, створення і запис DVD, різні відео-формати, конвертація…

Video Edit Magic

Video Edit Magic — програма для редагування відео. За її допомогою ви зможете мікшувати відео накладати ефекти, переходи і фільтри, додавати титри…

SONY Vegas Pro

SONY Vegas Pro — потужна система нелінійного відео та аудіо монтажу, призначена для професіоналів і «просунутих» користувачів.

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker позиціонує себе як простий додаток для створення відеороликів або слайд-шоу користувачами-непрофесіоналами.

VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor — нелінійний відеоредактор з великою кількістю інструментів та простим інтерфейсом.

VirtualDub

VirtualDub — безкоштовна програма для захоплення та редагування відео з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом користувача.

VideoCharge

VideoCharge — різання, склеювання, конвертування відео та аудіо, створення скріншотов з відео, робота з файлами VOB і IFO, копіювання DVD.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro — програми для нелінійного відеомонтажу, що володіє потужними сучасними інструментами обробки відео та багатьма іншими функціями.

Cyberlink PowerDirector

Cyberlink PowerDirector — потужний пакет програм для редагування домашнього відео, включаючи створення HD-фільмів і їх запис на диски DVD і Blu-ray.

Movavi VideoSuite

Movavi VideoSuite— програма для роботи з відео. Записуйте, копіюйте, захоплюйте, розділяйте, конвертуйте, робіть все, що вам потрібно.

AVS Video Converter

AVS Video Converter — одна из лучших программ «всё в одном» для работы с видео, конвертер, прожиг VCD, SVCD, DVD, продвинутый видеоредактор.

Corel DVD MovieFactory Pro

Corel DVD MovieFactory Pro — програма для редагування відео, створення DVD, та запису його на диск. Приємний інтерфейс, зручні меню і величезна кількість функцій.

MPEG Video Wizard DVD

MPEG Video Wizard DVD — краща в своєму роді програма, для редагування відеофайлів, з широкими можливостями і дружнім інтерфейсом.

Movavi Video Editor

Movavi Video Editor — програма, головне призначення якої полягає в редагуванні відеоматеріалів.

Blaze Media Pro

Blaze Media Pro — багатофункціональна програма для запису дисків, перетворення, редагування, запису, прослуховування та перегляду аудіо та відео…

Ulead MediaStudio Pro

Ulead MediaStudio Pro — потужна і гнучка програма для редагування відеоматеріалів для тих, хто серйозно захоплюється аматорською зйомкою.

Avidemux

Avidemux — програма для редагування відео: вирізування, видалення, зміна розміру кадру, розрізання файла на кілька частин, копіювання, вставка…

Moyea FLV Editor

Moyea FLV Editor — відмінна програма для редагування відео-файлів в форматі FLV. Дає здатність втілити будь-яку ідею в форматі Flash.

Oposoft Video Editor

Oposoft Video Editor — програма для редагування відео, ви зможете з легкістю робити з відео-файлами все що вам буде завгодно.

DVD Photo Slideshow

DVD Photo Slideshow — програма для створення слайд-шоу. Дає можливість компонувати слайд-шоу для ТБ, ПК, IPod, Zune, PSP, веб-сайту.

Speed Video Splitter

Speed Video Splitter — якісна програма для поділу великих відеофайлів. Зберігає фрагменти в будь-якому підтримуваному форматі.