ZS4 Video Editor 0.958

Скриншот ZS4 Video Editor

ZS4 Video Editor — відмінний безкоштовний редактор відео. Підтримує одночасну роботу з декількома відеофайлами. Програма розрахована для редагування та компонування різних типів відео, підтримує фотографії, картинки, відео та аудіо з різних джерел. В арсеналі програми 150 відео ефектів, кольорових та хромованих схем і багато іншого. Також можна встановити розмір виходить файлу, і якість відео буде відповідати заданим розмірам та іншим налаштуванням відео, які дозволяють налаштувати практично все. ZS4 Video Editor працює з форматами: avi, wmv, wav, jpg, png, bmp і т.д. Можлива маніпуляція швидкістю і напрямом відтворення аудіо та відео.

ZS4 Video Editor можна використовувати в наступних випадках: якщо вихідний файл є комбінацією двох і більше джерел мультимедіа; якщо кожен аспект процесу компонування, повинен бути оброблений регульованим алгоритмом, від кута повороту зображення до гучності звуку і насиченості відеосигналу; якщо необхідно створити власний ефект за допомогою комбінації численних «примітивів» присутніх у ZS4 Video Editor; якщо ви не хочете обмежувати свою фантазію звичайними спецефектами присутніми у звичайних редакторах відео.

Зміни в останній версії

— Виправлені помилки.

Автор: t@b
Поновлено: 2015-09-03
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема
Скачати
ZS4 Video Editor

Ваша оцінка та відгук про програму:

  • Інші програми у цій категорії

  • Adobe After EffectsAdobe After Effects MPEG Video Wizard DVDMPEG Video Wizard DVD Cyberlink PowerDirectorCyberlink PowerDirector AVS Video ConverterAVS Video Converter AVS Video EditorAVS Video Editor NeroNero Всі програми категорії «Редактори відео» →