2ГИС 3.16.3.0

Скриншот 2ГИС

2ГИС – це Windows-версія безкоштовного, детального та зручного у використанні путівника містами. Привабливий інтерфейс, актуальність нанесених позначок, нескінченне коло партнерів, – це та багато інших характеристик зробило проект популярним серед мільйонів користувачів.

У програмі зібрано найактуальніші дані про державні установи, компанії, організації міст України, Росії, Казахстану, Італії, Кіпру, Чехії, ОАЕ та ін. Відповідними позначками позначено житлові й промислові квартали, ліси, водойми, зміни рельєфу.

Знайти потрібне місце на карті можна шляхом введення назви, адреси чи через пошук за категоріями. Щоб дістатися до місця призначення, перегляньте маршрути громадського транспорту й складіть план проїзду. 2ГИС визначить будь-яку відстань між вами та пунктом призначення, вирахує зручний і короткий шлях будь-яким транспортом.

Можливість завантаження додаткових шарів, дозволяє знайти на карті точки доступу до безкоштовного Wi-Fi, заклади харчування, web-камери; дізнатися, де знаходяться історичні пам’ятки міста та вивчити його історію.

Користувач може налаштувати свій профіль, робити позначки на карті чи записи в довіднику, переглядати афіші театрів, концертних залів, кіно, музеїв…

Основні переваги 2ГИС

Це безкоштовна програма, що має зручний інтерфейс, широкий спектр функціональних можливостей, тривимірне векторне зображення карти, підтримує різні шари і не потребує підключення до мережі Інтернет.

Розробники не перестають розвивати свій проект. Вони постійно оновлюють його. Оновлення виходять один або кілька разів у місяць.

Також постійно розширюється партнерське коло компанії. Аудиторія партнерів налічує біля 10 мільйонів.

Основні недоліки

2ГИС – проект російських розробників, який включає обмежену кількість країн. Серед них є Росія, Італія, Україна, Республіка Кіпр, Чехія, ОАЕ, Казахстан, Чилі, Киргизстан. Найповніше представлені міста Росії. Інші країни представляють поодинокі населені пункти, що потребує значного доопрацювання.  

Окрім вищезазначеного, програма займе немало місця на жорсткому диску вашого ПК.

Інсталяція

  • через посилання на нашому сайті завантажте файл 2gisAll.exe;
  • відкрийте завантажений програмний файл;
  • виконуйте команди у вікні інсталяції, щоб встановити оболонку програми;
  • позначте у вікні «Центру оновлень» потрібні міста та встановіть їх;
  • закрийте вікно «Центру оновлень»;
  • дочекайтеся автоматичного відкриття програми.

Що нового

  • Інформація відсутня
Автор: ООО «ДубльГИС» (Сайт)
Дата поновлення: 2020-09-04
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
2ГИС

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle