BullGuard Internet Security 2020 21.0.385.9

Скриншот BullGuard Internet Security

BullGuard Internet Security – це багатофункціональний засіб захисту комп'ютера від різного шкідливого ПЗ. Програма поширюється на платній основі, проте користувач може ознайомитися з її можливостями протягом пробного періоду, наданого розробниками.

BullGuard Internet Security здійснює захист користувача відразу по декількох напрямках. Так, до складу програми входить антивірус, файрвол, сканер вразливостей і оптимізатор операційної системи. Крім того користувачу доступна опція створення резервних копій критично важливих файлів з подальшим перенесенням їх в хмарні сховища.

Вбудований антивірус BullGuard працює на основі поведінкового аналізу додатків і дозволяє миттєво усувати загрози і переміщати небезпечні об'єкти в карантин до наступних розглядів. Користувач має можливість повного, поверхневого і вибіркового сканування системи, а також підвищення / пониження рівня безпеки від мінімального до самого суворого.

На додаток до антивірусного захисту BullGuard Internet Security надає користувачеві базовий набір опцій персонального файрвола. Модуль не зберігає історію роботи додатків, однак дозволяє управляти їх доступом до мережі за допомогою набору правил і індивідуального розгляду запитів.

Пошук «дірок» і слабких місць в операційній системі, які так часто використовуються зловмисниками в своїх цілях, також здійснюється окремим компонентом – аналізатором вразливостей BullGuard Internet Security. Цей модуль перевіряє ОС на автоматичний запуск будь-яких підозрілих програм, підключення до сумнівних мереж Wi-Fi, наявність актуальних оновлень безпеки і підписів драйверів. Відрегулювати ж роботу операційної системи можна за допомогою опції Tune Up, в сферу відповідальності якої входить видалення дублікатів файлів, очищення кеша, тимчасових файлів, crash-звітів та іншого програмного сміття.

Інтерфейс BullGuard Internet Security зручний і зрозумілий з першого погляду. Складові модулі програми виведені в окремі функціональні блоки і можуть бути вимкнені на вимогу користувача.

Переваги BullGuard Internet Security

  • Підтримка операційних систем Windows 7, 8 / 8.1 і 10.
  • Наявність безкоштовного пробного періоду.
  •  Модульність, що дозволяє керувати компонентами продукту окремо.
  • Наявність вбудованого брандмауера.
  • Наявність опції Game Booster.
  • Наявність опції батьківського контролю.

Недоліки BullGuard Internet Security

  • Відсутність україномовної або російськомовної локалізації програми.
  • Необхідність обов'язкової реєстрації користувача, а, відповідно, і надання даних електронної пошти.
  • Вплив на продуктивність операційної системи.

Висновок

BullGuard Internet Security функціонує коректно і не зависає. Однак, у зв'язку з роботою численних модулів програми, спостерігається деяка затримка під час завантаження операційної системи, використання браузера і інших процесів, що, потрібно відзначити, цілком очікувано.

Встановлення BullGuard Internet Security

Встановлення програми проводиться за допомогою онлайн інсталятора BullGuardDownloader.exe, який доступний для завантаження після натиснення кнопки Скачати на цій сторінці опису продукту. Запустіть файл і дочекайтеся завершення завантаження компонентів. Далі у вікні інсталятора прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт галочкою. Щоб перейти безпосередньо до встановлення BullGuard Internet Security, клікніть Install. Запуск програми здійснюється за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Що нового

  • Інформація відсутня
Автор: BullGuard (Сайт)
Дата поновлення: 2020-10-01
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
BullGuard Internet Security

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle