FlexiSPY

Скриншот FlexiSPY

FlexiSPY – це програма-шпигун, яка дозволяє відслідковувати всі дії, що відбуваються на комп'ютері користувача. Інструмент є платним і поширюється з попередньою оплатою.

Програма представляє собою клієнт, який встановлюється на ПК користувача в прихованому або видимому режимі, після чого починає відстежувати всі події що відбуваються на ньому і зберігати їх в мережі на серверах проекту. У свою чергу власник комп'ютера має можливість переглянути статистику його використання в особистому кабінеті на порталі FlexiSPY, при цьому не перебуваючи в безпосередній близькості від об'єкта спостереження.

Ця програма-шпигун записує абсолютно всі дії, в тому числі і ті, які були згодом скасовані користувачем, наприклад, видалені повідомлення, листи, файли і історію браузера. Крім того інструмент дозволяє відстежити місце розташування комп'ютера, встановлення і запуск додатків на ньому, скасовувати їх видалення, а також переглядати події, пов'язані з натисканням клавіш на клавіатурі і підключенням зовнішніх USB-пристроїв.

Інтерфейс користувача FlexiSPY являє собою цілу адмін-панель. Ліва сторона відведена під меню, за допомогою якого власник ПК може отримати інформацію про свій рахунок, відстежувати пристрої, а також отримати необхідні йому дані - повідомлення, дзвінки, листи, файли і кейлоги.

Основна ж робоча область відображає, власне, історію змін. Це може бути карта розташування пристрою, чат будь-якого з месенджерів, альбом з фотографіями або каталог будь-яких запущених файлів.

Переваги FlexiSPY

  • Перегляд звітів і статистики змін онлайн на офіційному порталі проекту.
  • Широкий функціонал з можливістю відстеження геолокації, підключених пристроїв, пропускної здатності, історії браузера, змін файлів, повідомлень і листів.
  • Зручний інтерфейс у вигляді адмін-панелі.
  • Підтримка проекту в режимі 24/7.
  • Можливість встановлення клієнта в видимому або прихованому режимі.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Flexispy, Ltd (Сайт)
Дата поновлення: 2018-12-10
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
FlexiSPY