Genymotion 3.6.0

Скриншот Genymotion

Genymotion – це комерційний емулятор платформи Android, який включає в себе образи більш ніж сорока мобільних пристроїв на базі різних версій цієї операційної системи. Програма поширюється на платній основі, хоча і надає користувачеві пробний період, який діє протягом місяця.

Робота Genymotion є імітацію функціоналу мобільних пристроїв за допомогою штатних засобів для користувача ПК. Запуск емулятора Android з різними параметрами конфігурації (як нібито на іншому смартфоні) можливий завдяки використанню технологій віртуальних машин.

Основне призначення програми – надати користувачеві можливість ознайомитися з функціоналом тієї чи іншої версії операційної системи Android і випробувати роботу додатків, зокрема ігор, в той час як розробники ПЗ отримують в своє розпорядження безпечний інструмент для тестування коду і підтримки зворотної сумісності своїх продуктів. При цьому емулятор Genymotion сумісний з багатьма популярними IDE, що робить створення мобільних додатків по-справжньому комфортним.

Серед основних доступних опцій можна відзначити симуляцію роботи передньої і задньої камери за допомогою бортового пристрою відеозапису комп'ютера, імітацію зміни геолокації з метою тестування додатків з прив'язкою до місця розташування користувача, а також можливість регулювання параметрів, таких як заряд батареї телефону, для перевірки програм на продуктивність і відмовостійкість.

Інтерфейс Genymotion виконаний у фірмовому стилі. Головне вікно з менеджером віртуальних пристроїв не перенасичене елементами керування і масштабується виходячи з потреб користувача. В оформленні переважають чорний, білий і сірий кольори, а також фірмовий рожевий відтінок. Вікно налаштувань надає досить скромний перелік параметрів. Додавання, видалення, конфігурація і запуск віртуальних смартфонів здійснюється досить просто завдяки інтуїтивно-зрозумілим кнопкам.

Переваги Genymotion

 • Підтримка операційних систем Microsoft Windows, в тому числі 7, 8 / 8.1 і 10 версії.
 • Підтримка архітектур процесорів х86 і х64.
 • Наявність більш сорока образів віртуальних пристроїв.
 • Можливість регулювання параметрів Android-пристроїв.
 • Підтримка популярних середовищ розробки ПЗ.
 • Наявність додаткових інструментів керування в версії Premium.
 • Наявність декількох варіантів платних ліцензій.

Недоліки Genymotion

 • Відсутність необмеженої за часом безкоштовної версії програми.
 • Необхідність реєстрації облікового запису користувача, а, отже, і надання особистих даних.
 • Відсутність підтримки російської та української мов.
 • Необхідність додаткового використання стороннього ПЗ, зокрема, віртуальних машин, що призводить до необхідності налаштування гостьових систем, що, в свою чергу, може викликати певні труднощі у новачків.

Висновок

Менеджер віртуальних смартфонів програми працює без нарікань, чого, однак не можна сказати про запуск самих образів, який спочатку вимагає тонкого налаштування параметрів. У зв'язку з цим область застосування програми звужується, а використання її рядовими користувачами стає проблематичним.

Увага

Для повноцінної роботи емулятора потрібна наявність на комп'ютері користувача встановленої віртуальної машини VirtualBox версії 5.2.6 і вище, яка доступна для завантаження на нашому сайті.

Крім того передбачається наявність на користувацькому ПК браузера Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox або Safari.

Встановлення Genymotion

Програма встановлюється на комп'ютер за допомогою стандартного інсталятора, скачати який можна нижче на цій сторінці опису продукту. Далі запустіть файл genymotion.exe. У разі появи вікна Windows UAC натисніть кнопку Так, щоб підтвердити згоду програмі вносити необхідні зміни в операційну систему. У вікні майстра встановлення вкажіть шлях розташування програми і назву каталогу при розташуванні Genymotion в меню Пуск. За необхідності створіть ярлик на робочому столі, позначивши цей пункт галочкою. Перехід між етапами встановлення здійснюється після натиснення кнопки Next. Щоб завершити підготовчий етап і перейти безпосередньо до встановлення програми, клікніть Install. Дочекайтеся завершення процесу, після чого запустіть емулятор за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Що нового

 • Додано віджет біометрії, здатний проходити аутентифікацію по відбитку пальця.
 • Додана можливість вимкнути Quickboot за допомогою QEMU.
 • Вхід камери Android зберігаються після перезавантаження віртуальних пристроїв.
 • У genyshell додана опція -n, що дозволяє вказати віртуальний пристрій, що використовується за умовчанням.
 • QEMU тепер є стандартним гіпервізором в Linux і macOS.
 • Поліпшено можливості QEMU за рахунок використання центрального процесора.
 • Виправлено використання genyshell з кількома віртуальними пристроями та QEMU.
 • Виправлено ігнорування зміни розміру VMHeap.
Автор: Genymobile (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-21
Операційна система: 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Genymotion
 • Схожі програми

 • LDPlayer 9 LD Player — це унікальний безкоштовний емулятор операційної системи Android для ПК Windows. Призначений для бездоганного запуску найостанніших і… BlueStacks BlueStacks App Player — кращий безкоштовний емулятор операційної системи Android для ПК Windows. Цей додаток допоможе вам запускати практично будь-які… RPCS3 RPCS3 — це безкоштовний багатоплатформний емулятор і налагоджувач Sony PlayStation 3 з відкритим вихідним кодом, написаний на C ++. Програма підтримує… NoxPlayer Nox App Player — безкоштовний емулятор Android для запуску ігор та інших програм цієї популярної мобільної платформи в ОС Windows.… MEmu MEmu — багатофункціональний безкоштовний емулятор ОС Android для ПК Windows. З цим зручним інструментом ви без проблем зможете запускати мобільні… Ruffle Ruffle — це унікальний безкоштовний емулятор Adobe Flash Player, написаний на Rust. Використовуючи цей інструмент, користувач може відтворювати…