SAM Broadcaster PRO 2021.6

Скриншот SAM Broadcaster PRO

SAM Broadcaster PRO – це професійний набір інструментів від компанії Spacial, призначений для створення повноцінних Інтернет-радіостанцій на базі власного сервера або ПК. Програма поширюється на основі платної ліцензії, однак для ознайомлення користувачів доступна і пробна версія.

В основі роботи програми лежить віртуальний сервер з базою даних, умовно виконуючий роль радіостанції. У загальному випадку таким сервером зазвичай виступає комп'ютер користувача, на якому запущене спеціалізоване програмне забезпечення. Компоненти такого ПЗ дозволяють серверу і, відповідно, користувачеві, організовувати сеанси через потокову передачу (тобто трансляцію) аудіофайлів безпосередньо в Інтернет, в результаті чого вони стають доступні для прослуховування іншим абонентам глобальної мережі.

До складу SAM Broadcaster PRO входить цілий арсенал можливостей, які використовуються в сучасному професійному радіомовлення. Програма дозволяє мікшувати канали, створювати бібліотеки і плейлисти, стискати треки, вирівнювати їх по гучності, додавати плавні переходи і ефекти загасання, використовувати налаштування еквалайзера і компресію. Користувач зможе автоматизувати відтворення файлів навіть тоді, коли його немає на місці. Він також зможе втручатися в ефір, вставляти аудіорекламу, проводити опитування, аналізувати статистику прослуховувань і багато іншого.

Пакет SAM Broadcaster забезпечений необхідними інструментами для інтеграції з веб-сайтами. Серед інших можливостей – відображення інформації про поточний трек, а також відтворення «пісень на замовлення».

Інтерфейс програми має вигляд, характерний для професійних редакторів і середовищ розробки. Головне вікно може бути розділене на три робочих зони, кожна з яких здатна відображатися на окремому дисплеї. Функціональні панелі, будь то гучність, мікшер, бібліотека або еквалайзер, ховаються або розміщуються в потрібному порядку за бажанням «ді-джея».

Переваги SAM Broadcaster PRO

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Наявність докладного керівництва для користувача.
 • Широка різноманітність наданого інструментарію.
 • Підтримка формату AAC.
 • Інтеграція компонентів продукту з веб-технологіями і Skype.
 • Наявність пробної версії.

Недоліки SAM Broadcaster PRO

 • Відсутність україномовної / російськомовної локалізації програми.
 • Застарілий графічний інтерфейс продукту.

Висновок

Пакет SAM Broadcaster PRO не містить в своєму складі будь-яких надмірностей. Кожен з присутніх в ньому інструментів буде затребуваний користувачем на постійній основі незалежно від його кінцевих цілей, будь то розвага або бізнес.

Встановлення SAM Broadcaster PRO

Встановлення пакета складається з двох частин. Завантажити програму-інсталятор можна після натиснення відповідної кнопки нижче на цій сторінці опису продукту. Запустіть інсталятор. За необхідності підтвердіть запуск у вікні керування обліковими записами користувачів (UAC) натисненням кнопки Так. У вікні майстра встановлення натисніть Next і прийміть умови ліцензійної угоди. Далі оберіть комплектацію елементів програми. У разі будь-яких труднощів залиште наведені у вікні пункти зазначеними за замовчуванням. Клацніть Next і вкажіть установнику майбутній шлях розташування SAM Broadcaster PRO.

Після натиснення кнопки Install додаток буде встановлено на Ваш комп'ютер. Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск, після чого розпочнеться другий етап встановлення. Натисніть Next і оберіть тип бази даних для вашого віртуального сервера-радіостанції. За замовчуванням буде використана база Firebird. Клікніть Next. За допомогою підказок інсталятора вкажіть необхідні мережеві налатшування для Вашого сервера або залиште значення зазначеними за замовчуванням. Далі визначте місце (каталог) для збереження аудіофайлів медіабібліотеки, а також відповідні драйвера для запису (мікрофон) і відтворення (динаміки, навушники) звуку. Клацніть Next і виберіть тип ліцензії SAM Broadcaster PRO. У цьому випадку користувачеві доступні пробна і оплачена версії програми. Натисніть Next і потім Finish, щоб остаточно завершити процес встановлення пакета.

Що нового

 • Виправлена проблема з PRO DJ Keys.
 • Оновлено кілька URL-адрес для використання HTTPS.
 • Тепер SAMReporter можна запустити з /INSTANCE={instance_name} для встановлення кількох екземплярів. Автоматично починається з правильної назви екземпляра, якщо запустити через SAMBC->Меню->Інструменти->Звіти.
Автор: Spacial Audio Solutions, LLC (Сайт)
Дата поновлення: 2021-12-03
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: $299.00
Український інтерфейс: Немає
Скачати
SAM Broadcaster PRO

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle