Vector Magic 1.15

Скриншот Vector Magic

Vector Magic Desktop Edition – це платний конвертер для робочого столу Windows, що дозволяє перетворювати растрові графічні файли в векторні зображення. Програма підтримує функції «копіювати-вставити» та «drag-n-drop», що забезпечує зручне і швидке взаємодія з передовими графічними редакторами.

Крім трасування, за допомогою інструментів програми користувач може підвищити деталізацію картинок і знімків, згладити краї елементів, перетворити фотографії в художні картини, обмежити або розширити колірну палітру, видалити фон і багато іншого. Крім того Vector Magic підтримує опцію пакетної обробки зображень. Одним з повсякденних прикладів використання програми може служити підготовка зображень для подальшого їх друку на чашках і тканинних поверхнях, зокрема футболках. Іншим – підвищення якості відсканованих документів.

Додаток підтримує роботу форматів JPG, PNG, BMP, GIF, TIFF на вході і SVG, EPS, PDF, AI, DXF на виході, при цьому взаємодіючи з більшістю вільних і комерційних графічних редакторів. Інтерфейс ж програми виглядає трохи незвично, що на перших порах викликає деякі складнощі.

Переваги Vector Magic Desktop Edition

  • Наявність безкоштовного пробного періоду, що не потребує обов'язкової реєстрації облікового запису користувача.
  • Підтримка популярних форматів растрових і векторних зображень, що дозволяє користувачеві взаємодіяти з провідними графічними редакторами.
  • Просте і швидке встановлення програми.
  • Підтримка функції перетягування файлів ( «drag-n-drop»).
  • Можливість пакетного трасування (Batch vectorization).

Недоліки Vector Magic Desktop Edition

  • Мінімалістичний інтерфейс з незвичним розташуванням елементів управління.
  • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Програма не вимагає великого обсягу ресурсів комп'ютера і не займає багато простору на жорсткому диску, що робить її корисним інструментом на робочому столі художників, дизайнерів або фотографів.

Встановлення Vector Magic Desktop Edition

Встановлення конвертера складається всього з пари кроків і не займає багато часу. Завантажити програму-інсталятор можна зі сторінки опису продукту, натиснувши кнопку Завантажити нижче. Далі запустіть файл VectorMagicSetup_pc.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів дозвольте програмі вносити необхідні зміни в операційну систему, клацнувши Так. У вікні привітання майстра установки натисніть Next. Користуючись підказками встановника, прийміть умови ліцензійної угоди, після чого вкажіть шлях розташування програми. За необхідності створіть ярлики на робочому столі, в меню Пуск і на сторінці швидкого доступу. Перейдіть до наступного кроку і дочекайтеся завершення процесу інсталяції. Запуск програми можна здійснити за допомогою подвійного кліка лівої кнопкою миші по відповідному ярлику на робочому столі.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Vector Magic, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2013-04-13
Операційна система: XP, Vista, 7
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Vector Magic