HMA! Pro VPN 5.1.259.0

Скриншот HMA! Pro VPN

HMA! Pro VPN – це платний VPN-клієнт, який пропонує своїм користувачам широкий вибір віддалених серверів, необмежений обсяг мережевого трафіку, а також простоту використання.

Цей додаток базований на технологіях віртуальних приватних мереж і забезпечує безпечне і конфіденційне перебування «онлайн» завдяки створенню зашифрованого з'єднання між комп'ютером користувача і віддаленими серверами HMA на базі будь-якого доступного підключення до Інтернету.

Творці програми надають можливість одночасного запуску сервісу на п'яти різних пристроях на підставі однієї придбаної ліцензії, що актуально при використанні вдома і в невеликих офісах.

Внутрішня мережа HideMyAss налічує понад семисот серверів, розташованих майже в двохстах країнах по всьому світу, тим самим надаючи користувачам, що знаходяться в дорозі, отримання доступу до улюблених ресурсів і іншому гео-обмеженому контенту з будь-якого куточка Землі.

Працездатність сервісу забезпечується командою служби підтримки HMA, доступною цілодобово в режимі 24/7. Для тих, хто все ще визначається з вибором кращого VPN-клієнта, в наявності є гарантія повернення витрачених коштів протягом перших тридцяти днів.

Інтерфейс HideMyAss виконаний в темному стилі із застосуванням сучасної колірної схеми і має вигляд мобільного додатка з характерними для нього атрибутами – гамбургерним меню, випадаючими списками, анімованими кнопками-слайдерами і т. п.

Переваги HMA! Pro VPN

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Можливість одночасного запуску клієнта на різних пристроях на підставі однієї передплати.
 • Підтримка російської мови інтерфейсу.
 • Необмежений вхідний і вихідний мережевий трафік.
 • Широкий вибір доступних серверів.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.
 • Швидкий запуск клієнта за допомогою всього однієї кнопки.
 • Цілодобова підтримка продукту.
 • Гарантоване повернення грошей протягом тридцятиденного періоду.

Недоліки HMA! Pro VPN

 • Порівняно невелика кількість доступних налаштувань, в тому числі протоколів передачі даних.
 • Відсутність докладної технічної документації.
 • Відсутність безкоштовної версії продукту.
 • Відсутність можливості зміни мови безпосередньо з інтерфейсу програми.

Висновок

Програма HideMyAss працює цілком адекватно і проста у використанні. Встановлення з'єднання з будь-яким з віддалених серверів здійснюється після натиснення однієї кнопки. Загальне враження псує відсутність повноцінної безкоштовної версії. З урахуванням своїх особливостей цей VPN-клієнт підійде користувачам, яким необхідний швидкий і зручний доступ до своїх улюблених мережевих ресурсів – музики, відео, соціальних мереж і телеканалам.

Увага

Після запуску інсталятора на комп'ютер користувача буде встановлена ​​локалізація клієнта, що відповідає мовним параметрам операційної системи. Іншими словами, якщо користувач використовує російську / англійську версію Windows, то і HMA! Pro VPN буде встановлено з російським / англійським інтерфейсом. Змінити мову інтерфейсу безпосередньо з налаштувань програми неможливо.

Встановлення HMA! Pro VPN

Встановлення HideMyAss не займає багато часу і складається всього з пари кроків. Щоб завантажити VPN-клієнт, натисніть кнопку Завантажити нижче і запустіть інсталятор hma_pro_vpn_setup.exe. Оберіть мову майстра встановлення. Далі прийміть умови ліцензійної угоди і вкажіть установнику шлях розташування програми. На наступному кроці клацніть Install, щоб запустити процес інсталяції. По завершенні встановлення запустіть програму.

Під час першого запуску HMA! Pro VPN необхідно зареєструвати обліковий запис користувача. Клікніть відповідний напис в головному вікні програми і перейдіть на сторінку реєстрації. Використовуючи підказки зареєструйте аккаунт, вказавши адресу електронної пошти та підтвердіть його у вхідному листі. Далі авторизуйтесь в HMA! Pro VPN. Щоб з'єднатися з віддаленим сервером і почати роботу, натисніть кнопку Connect.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: HideMyAss VPN (Сайт)
Дата поновлення: 2020-07-29
Операційна система:
Вартість: $9.99
Український інтерфейс: Немає
Скачати
HMA! Pro VPN

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle