DaVinci Resolve Studio 18.6.6

Скриншот DaVinci Resolve Studio

DaVinci Resolve Studio – це платна версія потужного редактора відео від компанії Blackmagic Design, яка, крім базового інструментарію DaVinci Resolve, містить в собі професійні фільтри, засоби для роботи з 3D, а також можливість командної роботи.

Серед інших особливостей програми варто відзначити функцію розпізнавання осіб, яка дозволяє змінювати тональність і колірне забарвлення шкірного покриву, наприклад, для додання засмаги комусь з персонажів. При створенні музичних кліпів і монтуванні концертних записів властивість розпізнавання облич виконавців може бути застосоване з метою створення різних прийомів – наближення камери, зупинки кадрів і т. п.

Для обробки багатокамерного матеріалу доступний вивід зображень у режимі реального часу з використанням чотирьох, восьми і шістнадцяти вікон, що може бути застосовано під час зйомок кінострічок одночасно з різних ракурсів.

Спільна робота над проектом також можлива тільки в платній версії DaVinci Resolve. Спілкування між розробниками здійснюється безпосередньо з робочого середовища програми за допомогою вбудованого чату.

Зовнішній вигляд Resolve Studio аналогічний безкоштовної версії. Робочий простір не переповнений елементами керування, а додаткові вікна мають плаваючу структуру. Колірна схема інтерфейсу може бути змінена в налаштуваннях програми в розділі DaVinci Resolve - Preferences за бажанням користувача.

Переваги DaVinci Resolve Studio

 • Наявність фірмового набору фільтрів.
 • Можливість використання спецефектів сторонніх розробників.
 • Можливість командної роботи.
 • Широкий вибір регулювань звуку.
 • Підтримка фірмового обладнання - консолей і плат-прискорювачів.
 • Сумісність з більшістю сховищ даних.

Висновок

Платна версія редактора працює коректно і чутливо, а додатковий функціонал DaVinci Resolve Studio розширює межі застосування продукту. З метою підвищення продуктивності системи рекомендується використовувати апаратні прискорювачі і фірмове обладнання Blackmagic Design.

Увага

Для коректної роботи програми в ОС Windows необхідна наявність встановленого пакета Microsoft Visual C++ Redistributable, який доступний для скачування на офіційному сайті Microsoft. Цей пакет також поставляється в комплекті з редактором.

Наявність встановленою безкоштовної версії DaVinci Resolve виключає використання редактора Resolve Studio. Таким чином, перед встновленням платної версії необхідно попередньо видалити пакет DaVinci Resolve.

Встановлення DaVinci Resolve Studio

Встановлення програми виконується всього в кілька кроків. Насамперед необхідно прийняти умови ліцензійної угоди та вказати інсталятору шлях для майбутнього розташування версії Studio. При натисканні кнопки Install редактор буде встановлений на Ваш комп'ютер. Натисніть Finish, щоб завершити встновлення. Запустіть програму з робочого столу. Введіть ключ активації, щоб зареєструвати Вашу версію продукту і почати роботу.

Що нового

 • Можливість кодування Panasonic AVC 100 і 50 у формати MXF Op Atom.
 • Можливість кодування звуку LPCM із прямим порядком байтів у QuickTime.
 • Виправлено інтерпретацію альфа-режиму за замовчуванням для деяких носіїв QuickTime.
 • У деяких налаштуваннях проекту у Windows усунуто неправильні роздільники шляхів.
 • Виправлено деякі кліпи Sony XAVC H, які відображалися як офлайн.
 • Вирішено проблему з керуванням мультимедіа під час обрізання кліпів Sony 8K X-OCN.
 • Загальні покращення продуктивності та стабільності.
Автор: Blackmagic Design Pty (Сайт)
Дата поновлення: 2024-03-20
Операційна система: 8.1, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
DaVinci Resolve Studio